A ​három kiscica 49 csillagozás

Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

A legkisebbeknek készült színes lapozó a Vidám mesék c. kötetből jól ismert, az egyik legnépszerűbb mese feldolgozása.

Tagok ajánlása: 1 éves kortól

Móra, Budapest, 2016
10 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634155331 · Illusztrálta: Vlagyimir Szutyejev
Móra, Budapest, 2015
10 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789631199093 · Fordította: Nikodémusz Elli · Illusztrálta: Vlagyimir Szutyejev
Móra, Budapest, 2010
10 oldal · ISBN: 9789631187885 · Fordította: Nikodémusz Elli · Illusztrálta: Vlagyimir Szutyejev

Szávitrí SP
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Pont megfelelő mennyiségű szöveg van egy oldalon, amit még egy egyéves is végig bír hallgatni. Nagyon aranyos, egyszerű kis mese.

dokijano
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Igazi villámolvasás volt az egyik Rossmann-üzletben. Az üzlet profiljának megfelelően fogkrémért mentem be, de ott kellették magukat ezek a régről ismert gyerekkönyvek is. Akkoriban nekem nem volt meg, most bepótoltam a „rettentő” hiányt.
Kedves kis lapozók, de azért a fürdőkád vizét nem viselik el.

Siberian_girl
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Gyerekkorom lisztes-macskás meséje a három pórul járt aranyos kiscicáról.

Lang_Tünde IP
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Most nem leszek valami népszerű. Amikor először felolvastam a fiamnak, nem akartam elhinni, hogy ennyi. Se normális cselekmény, se mondanivaló. Az újabb megrökönyödés akkor ért, amikor megláttam az első osztályosok olvasókönyvében. Mondjuk a fiamnak tetszik, úgyhogy a célközönségnél betalált. Nálam nem. Azt meg kell említeni, hogy a rajzok aranyosak.

Kiss_Csillag_Mackólány P
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Szerettem gyerekkoromban, szerettem felolvasni a lányaimnak, és remélem, még az unokáimat is megörvendeztethetem majd e kedves könyvvel.

Annemary
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

A kisfiamnak olvastam sokszor, jókat kacagott az előadásomon :D

danlin
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Még gyermekkoromból rémlett ez a mese. Mivel már akkor is nagy macskarajongó voltam, nem csoda, hogy megmaradt. Egyszerű, de nagyszerű kis történet, minden gyermeknek kihagyhatatlan élmény.

KNW I
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Cuki volt gyerekkoromban, aranyos most is. A szórakoztató irodalom előfutára, másfél éves kortól :)

Anita_Juhász
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Kedvenc Szutyejev mesém, nosztalgikus élmény. Egyelőre kislányomat nem nyűgözte le ez a lapozó (leporellóként rendeltem, lapozót kaptam…), de talán majd később, mert egyébként a cicákat imádja.