A ​három kiscica 81 csillagozás

Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

A legkisebbeknek készült színes lapozó a Vidám mesék c. kötetből jól ismert, az egyik legnépszerűbb mese feldolgozása.

Tagok ajánlása: 2 éves kortól

Móra, Budapest, 2019
8 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634863465 · Fordította: Nikodémusz Elli · Illusztrálta: Vlagyimir Szutyejev
Móra, Budapest, 2016
10 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634155331 · Illusztrálta: Vlagyimir Szutyejev
Móra, Budapest, 2015
10 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789631199093 · Fordította: Nikodémusz Elli · Illusztrálta: Vlagyimir Szutyejev

gabiica P>!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Rendkívül aranyos történet, amelyet szerintem bármelyik korosztály nagyon tud élvezni!

Szávitrí>!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Pont megfelelő mennyiségű szöveg van egy oldalon, amit még egy egyéves is végig bír hallgatni. Nagyon aranyos, egyszerű kis mese.

dokijano >!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Igazi villámolvasás volt az egyik Rossmann-üzletben. Az üzlet profiljának megfelelően fogkrémért mentem be, de ott kellették magukat ezek a régről ismert gyerekkönyvek is. Akkoriban nekem nem volt meg, most bepótoltam a „rettentő” hiányt.
Kedves kis lapozók, de azért a fürdőkád vizét nem viselik el.

Eule>!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Gyerekkoromat idézte vissza a kötet. Amíg meg nem láttam a könyvtárban, eszembe se jutott ez a mese, de a borítóról rögtön emlékeztem a három macsek kalandjaira, hiszen az egy kedvenc történetem volt – igaz, más kiadásban, más rajzokkal.

FLauraM>!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Gyerekkorom lisztes-macskás meséje a három pórul járt aranyos kiscicáról.

Boglinc P>!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Gyerekként valahogy kimaradt, pedig hogy élveztem volna! :D

Móra, Budapest, 2016
KBCsilla P>!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Szerettem gyerekkoromban, szerettem felolvasni a lányaimnak, és remélem, még az unokáimat is megörvendeztethetem majd e kedves könyvvel.

Annemary>!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

A kisfiamnak olvastam sokszor, jókat kacagott az előadásomon :D

danlin>!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

Még gyermekkoromból rémlett ez a mese. Mivel már akkor is nagy macskarajongó voltam, nem csoda, hogy megmaradt. Egyszerű, de nagyszerű kis történet, minden gyermeknek kihagyhatatlan élmény.

Cassiopeia P>!
Vlagyimir Szutyejev: A három kiscica

A három kiscica az egyik legaranyosabb mese, játékos, megmutatja, hogy a tetteinknek következményei vannak. Szutyejev rajzai is nagyon szépek, egyáltalán nem primitívek vagy idétlenek, felnőtt fejjel is lehet értékelni őket grafikai szempontból.
Ez a kis lapozó csak ezt az egy rövidke történetet tartalmazza, egy-egy oldalon kevés szöveggel, így a legkisebbeknek sem okoz gondot, hogy végigüljék.