Az ​elsősegély alapkönyve 2 csillagozás

Sürgősségi ellátás otthon, munkahelyen, szabadidőben – mindenkinek
Vivien J. Amstrong – Tony Lee – Lotte Newman – Rudy Crawford – J. Gordon Paterson: Az elsősegély alapkönyve

Átfogó kézikönyv mindenfajta baleset, sérülés sürgős ellátására, bármely korosztály esetében. Az elsősegélynyújtás legkorszerűbb ismereteit adja a teljes egészében felújított, szerkezetében, használatában rendkívül egyszerű, okos kézikönyv. A könyvet szinte minden ország használja Ausztráliától az Egyesült Államokig. Nélkülözhetetlen minden háztartásban, iskolában, sportegyesületben, illetve bármilyen más közintézetben. Az esetek, illetve eljárások leírását speciális fázisfotók, anatómiai ábrák teszik még inkább közérthetővé, áttekinthetővé. A kézikönyvet 32 oldalas könyvecske egészíti ki a sürgősségi ellátás alapismereteivel.

M-érték, Budapest, 2003
320 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639519103 · Fordította: Lipták Judit, Bula Zoltán

adrika_szabo>!

Hasznos könyv. Jól illusztrált, könnyen követhető. Én csak abban bízok, hogy nem kell sűrűn forgatnom.