A ​rossz testvérrel ágyba bújni 422 csillagozás

Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Melina Parker elbűvölő, kedves lány, de nem éppen a legjobb szerető. Mikor egy újabb férfi szakít vele emiatt, úgy dönt, ideje fejleszteni ágybeli képességeit.
Gyerekkori barátját, Max Daltont kéri meg, hogy adjon neki szexleckéket, pedig titokban a férfi ikertestvérébe, Rhysbe szerelmes már évek óta.
Melina végül rossz ágyban köt ki, és Rhys tanítja meg neki, mi az igazi szenvedély.

Eredeti megjelenés éve: 2010

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Az érzékiség mesterei Ulpius-ház · Tizennyolcas karika Ulpius-ház

Ulpius-ház, Budapest, 2013
236 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632548142 · Fordította: Medgyesi Csilla
Ulpius-ház, Budapest, 2013
ISBN: 9789632548968

Rhys Dalton · Maxwell 'Max' Dalton · Melina Parker

Orsi999>!
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Már régebb óta kinéztem ezt a könyvet és tegnap sikerült is elkezdenem. A fülszöveget és a borítót is imádom. Az alap történet érdekes, de szerintem ezt sokkal jobban is meglehetet volna írni. Nagyjából a könyv 40%-át imádtam, utána pedig már sablonos lett a sztori. Melina néhol idegesített a lassú felfogásával.

perpetua P>!
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. :)
A „feladatát” teljesen ellátta. Jó szórakozást biztosított az estére. :) Elég rövid, ezért könnyű volt vele gyorsan haladni. És egyszerű is volt a történet, nem volt túlbonyolítva. Adott két felnőtt ember, akik már régóta vonzódnak egymáshoz, de különböző okok miatt még nem kötöttek ki egymás mellett. Mi pedig megtudhattuk, hogy pár nap alatt hogyan fordul meg a kapcsolatuk. Örülök, mert nem volt összecsapva, bár néhol lehetett volna picit jobban kidolgozva. Sokszor meg tudott lepni, mert már számítottam a sablonos fordulatokra, mégis kicsit máshogy alakultak mindig a dolgok, ahogy előre elképzeltem. Talán legjobban azt hiányoltam belőle, hogy az ikrekről, ha volt is normális leírás, és én csak elsiklottam valamiért fölötte, még se tudtam igazán magam elé képzelni őket, hogy hogy is néznek ki. A szereplők se emelkedtek ki, de egyáltalán nem voltak ellenszenvesek, jó volt megismerni a történetüket.
Nem tökéletes könyv, vannak hibái, nagy izgalmakra vágyóknak nem ajánlom, de egy kis kikapcsolódásnak nagyon jó. :)))

Sippancs P>!

Abszolút pozitív csalódás!
Minden megvolt ebben a könyvben, ami ahhoz kell, hogy néhány óra erejéig az ember lánya kellemesen kikapcsolódhasson:
– könnyed stílus ✓
– rövid, de tartalmas cselekmény ✓
– gyerekkori barátságból kialakuló szerelem ✓
– különleges foglalkozások, mint bogárkutató és bűvész ✓
– szerethető szereplők ✓
– vicces, romantikus és erotikus jelenetek ✓
– édes befejezés ✓
Jó lenne egyszer Max történetét is megismerni!

Bajnoczianna>!
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Nem volt rossz regény. Melina próbált meg találni magának egy partnert hogy jobb legyen az ágyban, de mégis balul sül el a dolog. Helyette viszont a szerelmet találta meg. Egy szálon fut az egész történet, volt benne vicces rész ami feldobta. Nekem összességében nagyon tetszett, jó élmény kaptam. Szenvedélyes szerelem szövődött a két szereplő között.

Fufukaaa>!
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Wow. Pozitívan csalódtam ebben a könyvben!:)
Először azt hittem, hogy olyan lesz, mint a többi. De nem. Valamiért nagyon tetszett.
Melina: Tényleg nagyon kedves szereplőnek bizonyult. Néha mondjuk kezdett már az agyamra menni a folytonos önbizalomhiányával, de ettől függetlenül sem volt az a kimondott idegesítő karakter:)
Rhys: *-* Ez a pasi. Úristen. Úristen. Véletlenül nincs belőle több?:D Nem mondom, hogy az a tipikus „álmaim férfija”, de azért szívesen megismerkednék vele. Nagyon aranyos volt tőle, ahogy Melina-val próbálta elfogadtatni önmagát, bebizonyítani, hogy a lány igazi ágyakrobata. :P
Max-re nagyon kíváncsi vagyok. Sajnos róla nem sokat tudhattunk meg csak annyit, hogy igazi khm jó barát és jó testvér:D
Nem tudnék kedvenc jelenetet kiemelni, csak annyit jegyeznék még meg, hogy kár, hogy ilyen rövid a könyv, mert még igazán olvastam volna Rhys-ről és Melina-ról. :))

ViveEe P>!
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Ez egy végtelenül egyszerű, és tömör történet. Semmi extrát nem nyújt, de ha az alapötlet tetszik, akkor szerintem élvezhető. Nekem teljesen rendben van a két főszereplő, és nekem továbbra is bejönnek, ezek a betanítós történetek, szóval én tudtam élvezni. És nekem a rövidsége is tetszik.
Kicsit durr bele a közepébe sztorinak tűnik, de tekintve, hogy gyerek koruk óta ismerik egymást a főszereplők, szerintem ez is rendben van.
Szerintem egy gondtalan szerelmi történetnek jó.

Panna>!
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Most már, fülig ér a szám!!! :D
Nincs ezzel a könyvvel semmi baj!!!
Én már csak tudom!!! ^^

ancsee P>!
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Nem volt annyira rossz, de mély nyomot nem hagyott. Egynek elment, jól szórakoztam rajta, hosszú se volt. :)

pillangovirag>!
Virna DePaul: A rossz testvérrel ágyba bújni

Kellemesen könnyed olvasmány, egy kellemes nyári délútánra. Kikpcsol, elrepit egy álom világba, varázsol egy picit, s azt hisszük hogy a rózsaszin egyszarvú is létezhet.
A pároskánk nagyon édesek és oly mértékben lehet nekik szúrkólni, hogy végre találjanak már egymáasra.
A téma sok nőt érdekel ée sok nőt megmozgat, mert igen mi is szeretjük a pozitiv vissza jelzést, és szivesen tanúlunk bármi áron.
Egy szó mint száz könnyü de nagyon és csak romantikára hangolva olvasható

Lunemorte P>!

Az, hogy valami ritka, még nem jelenti azt, hogy kizárólag az álmaidban létezik.

Dxlr>!

Jobb szeretni, aztán elveszíteni valakit, mint soha nem is ismerni ezt az érzést.

Kapcsolódó szócikkek: Melina Parker
hrabi>!

Néha a tudás kulcsa az, hogy magad jössz rá a megoldásra.

Lunemorte P>!

– Te vagy a leggyönyörűbb dolog, amit valaha láttam, katicabogár.

Kapcsolódó szócikkek: Rhys Dalton
zuna19>!

– Ha valami igazán fontos a számodra, akkor nem tétovázol, igaz?
– Egy igazi bűvészt szeretni nem lesz könnyű. Olykor – olykor kénytelen leszek színpadra lépni veled.
– Szóval szeretsz?
Melina bólintott.
– Már évek óta.
– Szerelemmel szeretsz, szerelmem?
– Szerelemmel, szerelmem – visszhangozta a lány.

Kapcsolódó szócikkek: Melina Parker · Rhys Dalton
Lunemorte P>!

Akkor az a helyzet, hogy ha az exeid kivetnivalót találtak benned, az nem ezért volt, mert nem vagy elég ügyes az ágyban, hanem azért, mert nem éreztél szenvedélyt irántuk. Ez nem azt jelenti, hogy a szenvedély ne lenne meg benned.

Kapcsolódó szócikkek: Rhys Dalton

Már csak egy Viggo Mortensen-film kellene,
és félig a mennyországban érezném magam.
– Egyszer már kipróbáltad, nem emlékszel? Még úgy sem tudtál elélvezni, hogy Viggo dörmögött a háttérben.
Grace Lucyre sandított, és meglengette maga előtt a kanalát.
– Nehogy már Viggót hibáztasd!

perpetua P>!

Hihetetlen volt, hogy a férfi képes egyszerre elpusztítani, kicserélni, újra feltölteni és életre kelteni.

8. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Melina Parker · Rhys Dalton