1000 ​kérdés 1000 válasz az állatokról 17 csillagozás

Virginio Sala: 1000 kérdés 1000 válasz az állatokról Virginio Sala: 1000 kérdés 1000 válasz az állatokról

Miért tárja szét a páva a farkát? Hogyan mozognak a kígyók? Hol élnek az oroszlánok? Valóban okosak a csimpánzok? Az állatok élete sokkal gazdagabb és összetettebb, mint gondolnánk: minden fajnak megvannak a saját táplálkozási szokásai, a különleges nyelvezete, és mindegyik másképp viselkedik a kicsinyeivel szemben. Többszáz kérdésen és válaszon keresztül mutatja be ez a könyv a Földünket benépesítő állatokat, a legegyszerűbbektől a legfejlettebbekig.

Alexandra, Pécs, 1995
192 oldal · ISBN: 9638409711 · Fordította: Goják Éva · Illusztrálta: Maurizio Bajetti
Alexandra, Pécs, 1991
192 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638409711 · Fordította: Goják Éva

Szimirza>!
Virginio Sala: 1000 kérdés 1000 válasz az állatokról

Nagyon hasznos könyv, tele érdekességekkel. Nagyobb gyerekek és felnőttek számára is tökéletes, ha egy kicsit többet akarnak megtudni az állatok világáról.

Lahara IP>!
Virginio Sala: 1000 kérdés 1000 válasz az állatokról

Nagyon sokszor olvastam, nagyon szerettem. Tiszta okos lettem tőle.

XX73>!
Virginio Sala: 1000 kérdés 1000 válasz az állatokról

Unokaöcsik és -hugik nyaralással egybekötött legeltetésére kölcsönöztem ki a könyvet. Élvezték, és én is.

Egy kis állatrendszertan, morfológia, etológia, állatföldrajz, állattenyésztés, és mindenféle érdekességek. És sok-sok színes rajz. Szép könyv, jó könyv, szívből ajánlom.