Horror ​mesék 3 csillagozás

Violet C. Landers: Horror mesék

Érezted már elveszve magad egy ismeretlen helyen, ami baljóslatúan rossz érzést keltett benned? Volt a tulajdonodban elátkozott tárgy, amitől alig vártad, hogy megszabadulj? Üldözött már a balszerencse szinte egyfolytában? Féltél már annyira a sötétben éjszaka, hogy ki sem mertél menni a szobádból? Talán nem alaptalanul… Hiszen nem tudhatod, mi rejtőzik az otthonod falai között.
Huszonnégy borzongatóan izgalmas, fordulatos történet vár rád e könyv oldalain. Szellemek, démonok és gyilkosok szedik áldozataikat különféle módszerekkel térben és időben. És nincs, amit megállítaná őket? Vagy mégis?
Szeretsz rettegni? Meghökkenni? Borzongani? Akkor a HORROR MESÉKBEN nem fogsz csalódni!
Éld át vagy éld túl!

Violet C. Landers

Publio, 2017

Dorka50 P>!
Violet C. Landers: Horror mesék

Sok rövid kis novellából áll a könyv. Vannak benne nagyon jó ötletek, amiket szívesen olvastam volna kicsit hosszabban is. Alapvetően, talán a rövidségük miatt, kicsit kiforratlanok volt a történetek. Volt olyan is ahol nem értettem két történés között az összefüggést. Volt olyan ahol nem derül ki, hogy mi-miért történik. De mint mondtam tényleg voltak benne nagyon jó ötletek. Kár, hogy nem lettek picit jobban kidolgozva.

Ardai_Boglárka>!
Violet C. Landers: Horror mesék

Csiszolni kellene a stíluson és a történetvezetésen, mert az ötletek egyet-kettőt leszámítva jók. Az írónőtől olvastam novellát antológiában, az tetszett, bár az nem horror zsánerű volt.