Babamasszázs 16 csillagozás

Gondos szülők kézikönyve
Vimala McClure: Babamasszázs Vimala McClure: Babamasszázs

Gondos szülők kézikönyve. A masszázs babákra gyakorolt jótékony hatásai – a jó közérzet, a feszültség oldása, a koraszülött babák súlygyarapodása, az asztmás gyermekek légzési funkcióinak javítása – felbecsülhetetlen értékűek. A szerző a masszázs minden gyakorlatát egyértelműen, egyszerűen írja le, és az egyes masszázsmozdulatokat fotókkal illusztrálja. Hasznos tippeket ad a sírás és a nyűgösség kezelésére. Bölcsődalok, versek és játékok a masszázs élményének fokozására. Külön fejezetet szentel a könyv az apáknak, s együtt érző tanácsokat ad a nevelő- és az örökbe fogadó szülőknek.

Kossuth, Budapest, 2008
270 oldal · ISBN: 9789630957960 · Fordította: Zameczné Lázár Tünde
Magyar Könyvklub, Budapest, 2003
276 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635479764 · Fordította: Zameczné Lázár Tünde

stippistop>!

Vimala McClure: Babamasszázs Gondos szülők kézikönyve

Mindennapjaink része. Örülök, hogy megtanultam! :)

verone>!

Vimala McClure: Babamasszázs Gondos szülők kézikönyve

Az érintés nagyon fontos. Azok a koraszülöttek is jobban fejlődnek, akik részesültek az úgynevezett kenguru módszerben, de ennek, és az érintésnek a hatékonyságát csak akkor hiszik el az orvosok, ha a saját szemükkel látják. Az biztos, hogy ezt a könyvet még sokszor elő fogom venni, ha nem is az elejétől a végéig, de egy-egy részt újra és újra el fogok olvasni.

eeszter P>!

Vimala McClure: Babamasszázs Gondos szülők kézikönyve

Nagyon tetszett ez a könyv, nem csak a masszázsról szól, hanem általánosságban is ír a babagondozásról, a megfelelő hozzáállásról.

K_Maria P>!

Vimala McClure: Babamasszázs Gondos szülők kézikönyve

Minden baba szereti a simogatást, kedveskedést, cirógatást.Hogy ez mind, jótékony hatású is legyen, sokat segítettek nekem a könyvben leírtak.Hiszen fontos, hogyan érintjük meg a babát.Fürdés után nem maradhatott el a babamasszázs, ami jó a babának, az jó a mamának.