A ​titoktartó 3 csillagozás

Victoria Leigh: A titoktartó

Jake Gallegher rávette Malloryt, hogy a szabályokat megszegve – kacérkodjon vele. A tűzrőlpattant, szexis lány persze nagyon jól tudja, hogy a ragyogó étteremtulajdonossal űzött játék igencsak veszélyes: vagy az utcára kerül, vagy a férfi ágyába! Jake állandóan keresi az alkalmat, hogy kettesben maradhasson a lánnyal, hogy a kettőjük között egyre erősödő vonzalom mélységéről végre bizonyosságot szerezzen. Mallory megremeg a férfi minden pillantásától, amelyek arról árulkodnak, hogy még a legtitkosabb gondolataiban is olvas: megborzong a férfi érintésétől, amelyben benne van minden vágya. Keserű tapasztalatai azonban megtanították, hogy a férfiak rendszerint nem csak a szerelmét akarják. Tehetős családja eddig gondoskodott kényelméről, barátai pedig megvédték a pénzére utazó szeretőktől, most azonban csak magára számíthat. Minél többet tud meg Jake a lányról, annál több titkot sejt. Vajon meddig marad Mallory ilyen titoktartó?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vörös Rózsa

TXT, Budapest, 1992