Csábítások ​szigete 22 csillagozás

Victoria Fox: Csábítások szigete

Üdvözlünk a Paradicsomban! Csak a gazdagok kapnak meghívót, és csak a legerősebbek élik túl…

Vajon a földi mennyország ez, vagy az ördög játszótere?

Hírnév.

Pénz.

Siker.

Lori akarja, Aurorát tönkreteszi, Stevie pedig mindezeket a legjobb barátai kárára birtokolja.

Az igazát kereső három nő akaratlanul a Csábítások szigetén köt ki, ahol olyan döbbenetes és kegyetlen titkokat tárnak fel, amelyek mindannyiukat sokkolják. És nincs visszaút.

Készen állsz rá, hogy elmeséljük a történetet? A sziget az egyetlen dolgot ígéri, amelyet nem lehet pénzzel megvenni – ám a csillogó víztükör sötét titkokat rejt, amelyeknek bizony pusztító erejük van, és amelyek feltárásáért nagy árat kell fizetni.

Eredeti megjelenés éve: 2012

Ulpius-ház, Budapest, 2013
ISBN: 9789632549224 · Fordította: Vándor Judit
Ulpius-ház, Budapest, 2013
552 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632548111 · Fordította: Vándor Judit

Petrus601
Victoria Fox: Csábítások szigete

Hm…nehéz dolog ez az értékelés.
Először is: nagyon meglepődtem, hogy nem volt egyetlen szöveges értékelése sem a könyvnek!
Az alaptörténet nagyon tetszett, ötletes volt ez az egész „vegyünk gyereket dolog”. Nem igazán szeretem azokat a könyveket, ahol 5000 szemszögből láthatjuk a dolgokat, de itt most ezzel nem volt bajom egy ideig. Az elején ez még tetszett, hogy megismerjük Lori, Aurora és Stevie életét, de a végén mikor már nem csak hármukra volt bontva a mesélés, hanem fél oldalanként más-más emberről olvashattam, na az már idegesítő volt. Néha azt sem tudtam hol áll a fejem.
A szereplők között szokás szerint voltak olyanok, akiket imádtam…és fordítva.:D
Szóval, röviden és tömören: jó volt, de ez az egyszer olvasós kategória.
3,5*

minett
Victoria Fox: Csábítások szigete

Sokkal jobb volt, mint amire számítottam, olyan Tasmina Perrys. Jó volt, hogy a három lány életét összefogta J.B. léte és a körülötte levő titok.
Pörgős, íntenzív, engem kikapcsolt

gpok
Victoria Fox: Csábítások szigete

Kevesebb mint 24 óra alatt kivégeztem egy több mint 500 oldalas könyvet. Véltem Tasmina Perry könyveivel hasonlóságokat felfedezni, de én elfogult vagyok, nekem Tasmina a minden.
A történtet tetszett, bár az utolsó részben néha elvesztettem a fonalat, hogy mikor kiről is olvashatok? Az időbeni ugrálás is néha zavaró volt, de alapvetően jól megoldotta az írónő: nem akadtunk le sehol se, haladtunk rendesen.
Ajánlom, mert kikapcsolódásnak szuper.
Egy csillagot levontam: Aurora karakterét/családját/barátait egyszerűen nem tudtam bevenni.

Szisszamisza
Victoria Fox: Csábítások szigete

Pont ez kellett most nekem. Könnyed, csajos semmiségnek indul, de csak egyre bonyolódik. Szerettem a különálló történeteket, amik valahogy mégis összetartoztak. A tagolásokkal valahogy nem voltam kibékülve. Még észbe sem kaptam máris 3 hónapot vagy akár többet is ugrottunk az időben. De összességében izgalmas volt és most jól esett :)

Vivuska
Victoria Fox: Csábítások szigete

Tetszett a könyv! Bár bevallom őszintén, én kétszer álltam neki, mert kaptam egy másik könyvet és az jobban érdekelt. így 30 oldal után félbehagytam. Az elején nem is gondoltam volna, hogy ilyen történet kerekedik ki az egészből!
Szerintem a könyv címe megtévesztő. Nem ilyen sztorira számítottam a címe és a fülszöveg alapján.
Tetszett, hogy több szálon futnak az események, és miközben olvastam egyre kíváncsibb lettem hogyan kapcsolódnak össze a szálak.
Aurorát nem bírtam, pont a róla szóló részek miatt hagytam először félbe a könyvet, bár a könyv végére kiderült, hogy miért volt ilyen a személyisége.
Lori szimpatikus volt, az ő személyisége tetszett a legjobban.
Ricot a végén megsajnáltam, bár nem volt ártatlan, de ha úgy vesszük a szerelem okozta a vesztét :(
És hát itt is megjelenik a gazdag, nőfaló, jóképű szuperpasi, J. B., annak örültem, hogy nem ugyanolyan a személyisége mint más könyvekben, jó persze itt is sérült emberről van szó, mert elvesztette szüleit, de azért nem is egy angyal… Azért szurkoltam neki! :)
Összességében azt kell, hogy mondjam, hogy jó a könyv! Ezért kapott tőlem 4 *-ot!

Narday_Nikolett
Victoria Fox: Csábítások szigete

Érdekes könyv, de szerintem semmi extra. A főszereplők bemutatása után már többnyire lehetett tudni az életútjukat és a könyv végét. Amikor megvettem a könyvet, Tasmina Perry jutott eszembe, de az ő könyvei ezerszer jobban tetszenek.

NikiTóth
Victoria Fox: Csábítások szigete

Lényegében tetszett ez a könyv addig, amíg a három lány története nem fonódott össze. Érdekes volt a könyv felépítése, mert mintha három különböző könyvet olvastam volna felváltva az elején, de a vége fele a három történet összekapcsolódott természetesen. A vége számomra nagyon zavaros volt és már vontatottnak is találtam, szóval minél előbb le akartam zavarni. Ha a vége nem rontja el ennyire akkor megérdemelte volna az 5 csillagot is.

cirmilla
Victoria Fox: Csábítások szigete

Kicsit Jackie Collins-os regény, ami felelevenítette „megboldogult” ifi korom olvasmányait!
Jó kis történet, kis csavarokkal 3 nő történetén keresztül.