Vonzó ​hagyaték 479 csillagozás

„Az ​elejétől a végéig elbűvöl és nem ereszt.” – CNC Bookish Vibes

Szenvedélyes vágy és örökölt gyűlölet
A küzdelem Weston Lockwood és köztem évtizedekkel a születésünk előtt kezdődött. A nagyszüleink a legjobb barátok és üzlettársak voltak, legalábbis a nagyapám esküvője napjáig – ekkor a menyasszony kibökte, hogy képtelen hozzámenni feleségül, mert Weston nagyapjába is szerelmes. A két férfi éveken át nagy harcot vívott Grace Copelandért, aki egyébként szintén az üzlettársuk volt, azonban egyikük sem tudta teljesen megszerezni a nő szívét. Végül hárman háromfelé mentek.
A nagyapáink mást vettek feleségül, és a két férfi ádáz ellenfelekké vált az üzleti életben is. Apáink is folytatták az idővel megszokott küzdelmet. Majd Weston és én is. Igyekeztünk a lehető legnagyobb távolságot tartani egymástól. Az a nő azonban, aki miatt egykor kirobbant a háború, meghalt, és a világ egyik legértékesebb szállodáját váratlanul a nagyapáinkra hagyta, hogy osztozzanak meg… (tovább)

Vi Keeland: The Rivals

364 oldal · ISBN: 9789635700462 · Fordította: Márton Andrea

Sophia Sterling · Weston Lockwood

Dóri_Margit P>!
Vi Keeland: Vonzó hagyaték

Vi könyveit nagyon szeretem, de az utóbbi időben azt éreztem, hogy túl erőltetettek a történetei…

Végre újra olyan színvonalú történetet kaptam, mint amilyet évekkel ezelőtt olvashattam tőle.
A borító mellett nem tudok elmenni, tetszetős! *.*
Nagyon jó a címválasztás is!

Szerettem ezt a szállodai irányítás szálat, nem egy hétköznapi szituáció az biztos.
A páros a folyamatos szurkálódásaival sokszor megnevettetett. :)
Szépen van felépítve és kibontakoztatva kettejük románca, kellő bonyodalommal és arroganciával megspékelve. :D
Az erotika igényesen van tálalva , nem túlzó, pont amennyi szükséges.

Weston, te parancsoló,pimasz, ördögien vigyorgó se**fej! Bírtalak!

Gréta_Ürmösi>!
Vi Keeland: Vonzó hagyaték

Ha egy könnyed kis kikapcsolódásra vágysz, akkor ezt a könyvet mindenképpen el kell olvasnod.
Vi könyve ilyen, a mini olvasási válságomból azt hiszem most sikerült kilábalnom.
Imádtam, néha felnevettem egy-egy civakodáson, de teljesen magával ragadott a történet és nem tudtam letenni. ☺️♥

Pati28 P>!
Vi Keeland: Vonzó hagyaték

”Életünk bizonyos pontján mindannyian padlóra kerülünk. De te, amikor talpra álltál, erősebb voltál, mint azelőtt.”

Vi Keeland rajongóként nem maradhat el egy olyan könyve sem, amit ne olvasnék. Szerencsére a kiadó sorban hozza is őket, és elmerülhetek az olvasás okozta örömben.

De!! Vi ezzel a történetével sajnos mégsem tudott levenni a lábamról. Nekem hiányzott belőle valami, valahogy most nem került közel hozzám ez a sztori.
Az alapötlet viszont tetszett, és érdekes volt a családok közötti viszály is, mely kihatással volt Sophia és Weston egész életére.
Kettejük csipkelődései adnak egy plusszot a könyvnek, humoros és kaján jelenetek is akadtak bőven, mégis azt éreztem, hogy Sophia már-már sok nekem. Emiatt kevésbé tudtam megkedvelni.
Weston szomorú és kétségbeejtő múltja kicsit a férfi felé billenti a mérleg nyelvét. Talán emiatt volt az, hogy ővele jobban szimpatizáltam. A befejezés borítékolható, ugyanakkor mosolygásra is késztetett. :)

Naiva P>!
Vi Keeland: Vonzó hagyaték

Ősellenségékből szerelmesek. A Rómeó és Júlia óta ebben a témában nehéz újat mutatni. Nem volt benne sok újdonság, de ha egyszer olyan jól meg volt írva és olyan szórakoztatóra sikerült, képtelenség volt nem szeretni. A már említett Shakespeare mű szereplőihez hasonlóan a Lockwood és a Sterling családok közötti viszály már akkor javában megvolt, amikor a két főszereplő még meg sem született. Tehát a két család ki nem állhatják egymást.
Imádtam a szereplőket, a versengésüket, a szurkálódásaikat, ahogy azt is, hogy most kénytelenek voltak együttműködni. spoiler
Sophia nagyszerű hősnő és az arroganciája ellenére Westont is nagyon lehetett szeretni. Imádtam, hogy már a könyv kezdetén is lehetett közöttük érezni a szikrát és a feszültséget.
A történet során a két szereplő közötti állandó versengés és a folytonos bizalmatlanság ellenére kialakulhat bármi, vagy ezek után is folytatódni fog a viszály? Véget lehet vetni egyáltalán egy olyan viszálynak, ami már évtizedek óta tart?
El kell olvasni ezt a fenomenális könyvet és megtudod.

Mrs_Curran_Lennart P>!
Vi Keeland: Vonzó hagyaték

Ez a történet egy kicsit más volt, mint amit megszoktam Vitől. Utáljuk egymást, de azért kamatyolunk? No persze. Weston és Sophie két ellenséges család tagjai és elméletileg gyűlölniük kellene egymást, de a tények mást mutatnak. Mindkettőlük családi háttere nagyon zűrös, a két lábon járó szervdonor titulustól én rendesen kiakadtam. Azért a drámai háttér mellett megkapjuk a szokásos humort, és jónéhány szállodai légyottot párosunktól. Nem lett a kedvenc V. K. regényem, de egynek jó volt.

Kate20>!

Tipikus Vi kötet!
Az írásmód, a szereplők, minden IS.

Alapvetően könnyű olvasmánynak mondható, egyáltalán nem kell mélyenszántó gondolatokat várni a kötettől. Pont ezért is jó, amikor az embernek olvasói válsága van, tud off is olvasni ezek után.:D

A szereplők számomra nagyon átlagosak voltak, olyan Vi – félék. Tipikus kinézet, jellem és nehéz családi háttér. Nem is tudok olyan könyvet említeni tőle, ahonnan ezeket a sablonokat kihagyta volna.
De végülis… jó hogy vannak Molyok, akiknek ez jobban bejött! :)

Kollár_Betti I>!
Vi Keeland: Vonzó hagyaték

– Nagyon sajnálom. Én megteszem, amit tudok, de nem tudok úgy rád nézni, hogy nem képzellek el meztelenül.

A könyv első felét egy kicsit laposnak találtam. Mintha nem szólt volna semmiről, csak a testiségről. Ami mondjuk így is volt, és valahol értettem is, hogy miért. De kicsit ellentmondásosnak is éreztem, Sophie hol nagyon szende volt, aki nem merte nevén nevezni a dolgokat, hol meg egy kemény, az ágyban bevállalós csajt kaptunk.

A könyv második felére egészen belelendültem az olvasásba. Érdekesnek találtam Weston családi háttérét, spoiler kifejezetten tetszett, hogy pszichológushoz járt és Soph meg közte is jobban átjött a szikrázás.

És hogy én mennyire bírom ezt a fajta férfi a karaktert! Akinek pajkosan csillog a szeme, ahányszor valami perverz dolgot mond, a kiállása mégis erőteljes és odaadó.

Muszáj még Vi Keeland könyveket olvasnom.

zuna19>!
Vi Keeland: Vonzó hagyaték

Ez a fülszöveg annyira megvett, hogy nem is igazán tudtam volna sokat várni a könyvre. Ez a veszély szerencsére nem fenyegetett. Magával ragadó történet volt, ami iszonyatosan olvastatta magát. Kifejezetten tetszett, hogy ugyanaz a borító, mint az eredetinél. Az itthon megjelent könyvei közül mindegyiket olvastam az írónőnek. Remélem még lesz hozzá szerencsém. Úgy látom ebben az évben érkezik még tőle könyv.
A sztoriban voltak hibák, de összességében imádtam. A karakterek közt megvolt az izzás már az 1. fejezet óta. Így hogy megvolt a vonzás a történet is jobb.

Zso89 P>!
Vi Keeland: Vonzó hagyaték

Imádom az írónő könyveit.
Örültem mikor kiderült hogy a kiadó az eredeti borítót hozza mert hát hogy is mondjam spoiler

Sajnos egy olyan időszakban olvastam a könyvet amikor semmi nem kötött le,vagy kapcsolt ki,ez az olvasási időmön is látszik.

Sophia ☺
Egy határozott női karakter akitől nem másztam a falra.
Tetszett a munkához való hozzáállása,kitartása.
Leginkább az fogott meg benne hogy bebizonyította hogy egy nő is lehet olyan jó a munkájában amilyen ő volt.
Érdekes szabályokat állított fel a Weston és a közte kialakuló bárminek is nevezhető dolgokhoz…☺☺☺
A vitáik nálam célba értek,sokat mosolyogtam rajtuk.
Kíváncsi voltam hogy ki lesz a dühösebb a vita végére…☺☺☺
Scarlett nálam vitte a prímet,nem százas egy nőszemély az tuti biztos.☺

❤Weston Lockwood❤
Egyelek meg reggelire….❤
Annyi édes dolgot tett Sophia miatt spoiler☺☺☺
Szerettem a párosukat.
Itt már az elején éreztem hogy a szexi,bunkó külső mögött igencsak érzékeny szív lapul.
Mindketten nyalogatták a sebeiket,de mikor megtalálták a közös hangot már félsikernek számított.
Amikor Weston úgy döntött spoiler
A vége kicsit vattacukros,kicsit a rózsaszínköd is leszállt de így volt jó.
spoiler☺☺☺
Biztos hogy újraolvasós lesz,és azt is tudom hogy sokkal élvezetesebb,sőt a saját példány sem maradthat el.❤

kocybaba P>!
Vi Keeland: Vonzó hagyaték

Nem árult túl sok zsákbamacskát ez a könyv, mégis örömmel és dalolva toltam be. Miután megláttam a Fifi becézést és meg volt az első szívatás rendben voltunk, bár azt hittem sokkal több borsot tör majd egymás orra alá párosunk. De ez a veszekedős, versenytársas felütés azért kellően fellendítette a hangulatot, Sophie karakán csajszi volt, Weston pedig eleinte ügyesen palástolta magát. Megfelelő volt a dinamikájuk és a nehezebb témák is ott lapultak a szórakoztató felszín alatt. Azt kaptam, amit vártam, grammra pontosan.:)

Black_widow P>!

Egy rendes nő mellé rendes férfi való, és a nők általában átlátnak a szélhámosokon.

Black_widow P>!

[…] a legapróbb hazugság is képes hatalmas kárt okozni.

Black_widow P>!

[…] az igazság az, hogy az ember néha egyszerűen az ösztöneit követi, akárcsak az állat.

Black_widow P>!

A gyógyulásban kulcsfontosságú az, hogy tudd, mivel küzdesz.

Dudî>!

„Időpazarlás azon gondolkozni, hogy jobbat érdemelsz-e annál, mint amit kaptál. Mert ha elgondolkozol rajta, akkor igen.”

Black_widow P>!

Életünk bizonyos pontján mindannyian padlóra kerülünk.

Black_widow P>!

– Tudja, egy virágárus majdnem gyóntatópap. Az emberek bejönnek ide, hogy feloldozást nyerjenek a bűneikért, mások pedig olyan nőknek küldözgetnek virágot, akik nem a feleségük. Meglepődne, hányan mesélik el a titkaikat, […].