Szívtipró ​pilóta 116 csillagozás

Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Pénz ​vagy szerelem? Melyiket válasszuk?

Az olvasó fejben talán azonnal megválaszolja a kérdést, gondolván: ez pofonegyszerű.
Számomra viszont nem az. Említettem, hogy egy csomó pénzről van szó? Rengeteg pénzről!
El kell utaznom valahová, hogy ezt átgondoljam. Hirtelen ötlettől vezérelve útnak indultam, de amikor a repülőtér várótermében összefutottam a szexi Carterrel, a dolgok más irányt vettek. Túlfűtött beszélgetésbe elegyedtünk, aztán ő elhúzott. Azt hittem, többé nem találkozunk. A sors azonban másként rendelte.
Meglepetés! Carter veszélyes pasi, és folyton ide-oda repül. Mágnesként vonzottuk egymást, de tudtam, hogy a dolog csak átmeneti lehet. Főleg, amikor meghallottam az előéletéről szóló pletykákat. De rákattantam a pasira, és semmi más nem számított. Tartottam tőle, hogy ebből óriási pofára esés lesz, mert valahogy a lelkem mélyén mégis arra vágytam, hogy én legyek az, aki megzabolázza ezt a szívtipró pilótát.
A legkevesebb, amit… (tovább)

Eredeti mű: Penelope Ward – Vi Keeland: Playboy Pilot

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek

Könyvmolyképző, Szeged, 2019

10 tag · 10 karc · Utolsó karc: 2019. május 14., 14:59 · Bővebben

Carter Clynes · Kendall Sparks

Deszy P
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Vidám volt, bevállalós, végig lekötött, faltam az oldalakat.

A legjobban a háttérsztorit szerettem. Nem is olyan régen repültem, és azóta időről időre eszembe jutott, milyen lehet stewardessnek lenni – érthető módon ez engem jobban foglalkoztat, mint a sokkal távolabbi pilótai szakma. Örültem, hogy terítékre került, ráadásul nagyrészt az érdekes, kalandos részét mutatták be.

A főszereplőink egy sor helyre elutaznak és tényleg belevetik magukat a kalandokba. Nagyon élveztem, ahogy utazgatnak, és kicsit sajnálom, hogy csak ennyi helyre mentek el – bár tény, hogy azt nem annyira, hogy nem lett teljes egészében utazós regény belőle, mert az talán már sok lett volna. Mindenesetre a történet és a két főszereplő ripsz-ropsz beszippantott, ha tehettem volna, le se rakom, olyan jó volt elmerülni a kalandokban.

És kifejezetten érdekes, hogy amikor mégis leálltak egy helyen a szereplők, akkor nem lett rosszabb a sztori, sőt!

A teljes értékelésem:
» http://www.deszy-konyv.hu/2019/04/vi-keeland-penelope-w…

V_Ili P
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Ez most nagyon tetszett az első sortól az utolsóig.
Ki nem néztem volna szívtipró kapitányból, hogy ekkora szíve van.
Megfelelő mennyiségű romantika dráma és nem utolsó sorban rengeteg humor volt ebben a sztoriban.
Az első találkozás után azt gondoltam, hogy ezek ketten már Rióban egymásnak esnek, de hál istennek nem így történt. Szimpatikus volt, hogy Kendall kitart az elhatározása mellett, az meg főleg, hogy Carter ebben partner volt.
Azt hiszem, most indulok a reptérre, hátha…..

Hópárduc P
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Nekem nagyon jó kikapcsolódást nyújtott ez a történet.
Mindkét írónő, jó kis könyvet hozott össze.
A szereplők szerethetőek, és nagyon jó irányba fejlődött a jellemük. Ez külön tetszett.
Főszerepet kapott a humor és a romantika, az erotika most nem jutott annyira előtérbe.
A főszereplők úgy szerettek egymásba, hogy szépen megismerkedtek, nem rögtön az ágyba ugrottak. :)
Rövid időn belül, sok szép helyen jártak, kalandoztak.
Az olvasás nagyon haladós volt és jó élmény. Még olvastam volna tovább is a történetet. :)

Ács_Milán P
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

A könyv borítójával nem vagyok kibékülve, viszont a belső tartalom maximálisan kárpótolt.
Mind az írói stílus, nyelvezet, mind a történet kedvemre való volt. Végre sikerült egy szórakoztató és kikapcsolódásra 100%-ban alkalmas könyvet a kezembe venni.
Nagyon tetszett az alaptörténet, a szereplőket is hamar megkedveltem. Ugyan a szívtipró pilótánk mintha egy idő után elpuhult volna és egy kicsit amolyan töketlen benyomását keltette nálam. Nem hibaként rovom ezt fel, hiszen az igaz és mindent elsöprő szerelem igenis képes megváltoztatni a legkeményebb macsó férfit is.
Nagyon jó volt a regény cselekménye, ugyanis amikor azt éreztem, hogy kezd laposodni a történet, az írónők bedobtak egy csavart, amitől rögtön visszaállt minden a rendes kerékvágásba.
Összességében elégedett vagyok a regénnyel, mert hozta azt a szintet, amit elvártam.
Szórakoztató, humoros, kalandos és romantikus sztori volt ez, természetesen erotikával fűszerezve!
Nagyon tetszett a befejezés, mert így képzeltem el a végét én is!

Tibi_Sorok_Között_Könyves_Blog P
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

A Szívtipró pilóta egy humorral, romantikával és erotikával teli könyv, aminek ráadásul komoly mondanivalója is akad, és a főszereplők karakterfejlődése is egészen elképesztő. Én nagyon jól szórakoztam olvasás közben, klassz élmény volt, és alig várom az újabb Keeland-Ward kötetet.

Bővebben a blogon:
▶️ http://sorok-kozott.hu/2019/04/konyvkritika-penelope-wa…

Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

„ – Mindketten zakkantak vagyunk. Lehet, hogy ez a dolog lényege. Talán egy kicsit önmagunkat látjuk egymásban. Két elcseszett rész, ami együtt csodás egészet alkot. Külön csődtömegek, de együtt… sikertörténet.”

Ez az utazás, amire Vi Keeland és Penelope Ward repített el valami eszméletlen volt! Nem csak azért, mert gyönyörű helyeken járhattam, hanem rengeteg mondanivalót tartogatott a látszólag könnyed történet.

„ – Néha azoktól a dolgoktól kell leginkább megszabadulnunk, amikhez a legjobban ragaszkodunk.”

Imádtam Carter minden egyes perverz megnyilvánulását. :'D spoiler De a személyiségére – ahogy a külsőjére – sem lehet panaszkodni, arany szíve van ennek a pasinak. Megy is a könyves álompasijaim végeláthatatlan listájára. ;D
Imádtam, ahogy megmutatta Kendallnak, hogy másképp is lehet élni az életet, nem csak egy megrögzött példát követve. Nem kell mindenképp ragaszkodni ahhoz, amiből úgysem sülne ki jó, ne féljen elengedni a félelmeit és szárnyalni, akár egy madár az égen.

„Néha, amikor nagyon töröd a fejed valamin, túl sokat meditálsz rajta, csak összezavarodsz.”

Kendall háromszázhatvan fokos fordulatot vett a történet során, örülök, hogy végül a harmadik opció mellett döntött. spoiler
Eleinte nem volt annyira szimpatikus, de miután levetkőzte a régi spoiler énjét megkedveltem. Főleg miután figyelt a „véletlen jelekre”, egy kicsit felfedeztem magamat benne.

A felszállás sima volt, de útközben a turbulencia ide-oda dobálta Carter és Kendall gépét, ami végül sikeresen leszállt a megfelelő reptéren. <3
Ez nem tudom mi akar lenni. :'D

A fordítást sajnos néhol nem éreztem a legjobbnak – csupán pár mondat erejéig, viszont úgy éreztem, ezt le kell írnom – , de ettől eltekitve imádtam a könyvet és tűkön ülve várom mikor vehetem kézbe a két írónő újabb varázslatos művét. <3

Gaby33
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Imádtam az egész könyvet az első betűtől az utolsóig. Nagyon bírtam mind a két főszereplőt, és különösen szerettem az utazásaikat. Én is nagyon szívesen utazgatnék egy ilyen pilótával:) Remek párosítás ez a két írónő, csak remélni tudom, hogy még sok-sok könyvvel megörvendeztetnek bennünket.

Réka0128
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Nagyon kellemes kikapcsolódás volt ez a történet. :)

Örültem, hogy végül ezzel a címmel jelentették meg a könyvet és nem a Playboy pilótával. Legfőképp, azért mert furcsán hangzott a félig magyar félig angol cím, plusz az írónő páros másik könyve is teljesen magyar címet kapott.
Már az elején megkedveltem Kendallt és Cartert is. Carter egy igazi álompasi… Voltak furcsa dolgai, de ezek csak még szeretnivalóbbá tették. Kendall karakterfejlődése szépen fel volt építve.
Imádtam az utazgatásaikat és azt ahogy fokozatosan elmélyült kettőjük kapcsolata.
Remélem a szerző páros többi könyvét is olvashatjuk magyarul. :)

Anikó19
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Ismét nagyon jó történetet hozott össze a két írónő.
Minden megvan benne, ami egy kellemes kikapcsolódáshoz kell: romantika, humor, kaland.
Nagyon tetszettek a helyszínek, a kalandok, amikben részük volt, de mégsem ezeken volt a hangsúly. Sokkal inkább azon, ahogy szépen kezdtek egymás felé egyre jobban megnyílni, és elmélyült az a vonzalom, ami már a kezdetektől érezhető volt Carter és Kendall között. Nagyon ügyesen átadták a köztük lévő kapcsolatot és az érzelmeket.
Na és persze Carternek annyira lökött dolgai voltak, hogy párszor hangosan felnevettem :D A szomszédok meg… Hát tőlük végem volt :D

Remélem, hamar jön újabb közös könyv az írópárostól, mert nagyon jól és jókat írnak együtt.

Zso89
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Ismét egy kedvenc könyvvel gazdagodtam.
Imádom ezt a két nőszemélyt komolyan mondom.❤❤❤
Az írásmódjuk elvarázsol mint mindíg,a váltott szemszögek pedig még mindíg a gyengéim.
A fülszöveg nagyon felkeltette az érdeklődésemet,a borító tetszik is meg nem is,de ha csak az irói neveket néztem volna meg,akkor is a kezembe veszem a könyvet bármi lehetett volna a borítón.
Megint sikerült egy olyan történetet kreálniuk ami levett a lábamról.
Humoros törnénet,vicces beszólásokkal,romantikus szállal és megspékelve nagyon fincsi erotikával.☺☺☺
Mikor az ember elkönyveli a történetet egy laza,kellemes kis sztorinak rá kellett jönnöm hogy mégsem így van.
Sokkal mélyebb mondanivalója van a történetnek mint gondoltam.
CarterCarterCarter ❤❤❤❤❤
Be kell valljam már az első oldalak után beléd habarodtam ha lehet ilyet mondani.
Szívesen lettem volna „Hetyke” helyében.☺☺❤❤❤
Volt egy múltad olyan amilyen.
Imádtam hogy nem féltél kimutatni az érzéseidet,be kell valljam igazán t@kös egy pasi vagy,tetőtől talpig férfi de mégsem egy alfahím aminek itt és most kifejezetten örültem.
(Félre értés ne essék oda vagyok az alfahímekért.☺☺☺)
Kendall szimpatikus voltál már az elején,attól függetlenül hogy egy gazdag pics@nak írtad le magad,de mégsem így viselkedtél.
Nyilvános helyen való olvasást nem igazán ajánlom,a vigyort nem igazán tudtam levakarni az arcomról,és néha olyan szexuális feszültség volt közöttük hogy azt hittem még én is meggyulladok,aztán legyezhettem magam elég rendesen.☺☺☺
Egyszóval imádtam az első sorától az utolsóig.❤❤❤❤❤

128. oldal, 11. fejezet

221. oldal, 18. fejezet

bookaholic_angel P

tinuviel89

– Hogy te mekkora disznó vagy!
– El sem tudod képzelni, Hetyke. Eddig visszafogtam magam, próbáltam úriembernek mutatkozni, mert egy kicsit finomabb lánynak tűnsz, mint amihez szoktam.

tinuviel89

– Az én lakásom nincs messze – dörmögte mellettem egy mély bariton hang.

XDodo

Szárnyad már rég megvan, most ideje megtanulnod repülni.

Kapcsolódó szócikkek: Carter Clynes · Kendall Sparks