Szívtipró ​pilóta 588 csillagozás

Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Pénz ​vagy szerelem? Melyiket válasszuk?

Az olvasó fejben talán azonnal megválaszolja a kérdést, gondolván: ez pofonegyszerű.
Számomra viszont nem az. Említettem, hogy egy csomó pénzről van szó? Rengeteg pénzről!
El kell utaznom valahová, hogy ezt átgondoljam. Hirtelen ötlettől vezérelve útnak indultam, de amikor a repülőtér várótermében összefutottam a szexi Carterrel, a dolgok más irányt vettek. Túlfűtött beszélgetésbe elegyedtünk, aztán ő elhúzott. Azt hittem, többé nem találkozunk. A sors azonban másként rendelte.
Meglepetés! Carter veszélyes pasi, és folyton ide-oda repül. Mágnesként vonzottuk egymást, de tudtam, hogy a dolog csak átmeneti lehet. Főleg, amikor meghallottam az előéletéről szóló pletykákat. De rákattantam a pasira, és semmi más nem számított. Tartottam tőle, hogy ebből óriási pofára esés lesz, mert valahogy a lelkem mélyén mégis arra vágytam, hogy én legyek az, aki megzabolázza ezt a szívtipró pilótát.
A legkevesebb, amit… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2016

77 tag · 39 karc · Utolsó karc: 2020. október 30., 20:14 · Bővebben

Carter Clynes · Kendall Sparks · Muriel

Naiva P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Nem újdonság, de nagyon szeretem Vii és Pen közösen írt könyveit. Mindig, minden könyvének sikerült megmelengetniük a szívemet és hatalmas mosolyt hagynak az arcomon.
Igaz, angolul, mintha mindig jobban élvezném az ilyen típusú olvasmányokat, pedig szerintem nem volt gond a fordítással.
Humoros, édes, szexi és egy kicsit mocskos.
Nagyon bírtam, hogy Carternek minden helyzetre van egy Beatles dala. Ismét eszembe juttatta, hogy mennyire szeretem a The Beatlest és azok dalait. A borító pedig újra arra késztetett, hogy nézzem végig Sahib Faber Instagram képeit. *óriási sóhaj.* Látszik, hogy odáig van a tündéri kislányáért.

Mrs_Curran_Lennart P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Idáig ezt érzem a leggyengébbnek Vi Keeland könyvei közül. A történet maga nem volt egy nagy durranás, sok meglepetést sem tartogatott. Carter igazi nagydumás sármőr, volt néhány vicces jelenet, de igazából nem értettem, hogy miért pont Kendall. Azon kívül, hogy nem hord melltartót. :)
Egynek jó volt.

Illatos_Hópehely P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Ez most nagyon tetszett az első sortól az utolsóig.
Ki nem néztem volna szívtipró kapitányból, hogy ekkora szíve van.
Megfelelő mennyiségű romantika dráma és nem utolsó sorban rengeteg humor volt ebben a sztoriban.
Az első találkozás után azt gondoltam, hogy ezek ketten már Rióban egymásnak esnek, de hál istennek nem így történt. Szimpatikus volt, hogy Kendall kitart az elhatározása mellett, az meg főleg, hogy Carter ebben partner volt.
Azt hiszem, most indulok a reptérre, hátha…..

Deszy P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Vidám volt, bevállalós, végig lekötött, faltam az oldalakat.

A legjobban a háttérsztorit szerettem. Nem is olyan régen repültem, és azóta időről időre eszembe jutott, milyen lehet stewardessnek lenni – érthető módon ez engem jobban foglalkoztat, mint a sokkal távolabbi pilótai szakma. Örültem, hogy terítékre került, ráadásul nagyrészt az érdekes, kalandos részét mutatták be.

A főszereplőink egy sor helyre elutaznak és tényleg belevetik magukat a kalandokba. Nagyon élveztem, ahogy utazgatnak, és kicsit sajnálom, hogy csak ennyi helyre mentek el – bár tény, hogy azt nem annyira, hogy nem lett teljes egészében utazós regény belőle, mert az talán már sok lett volna. Mindenesetre a történet és a két főszereplő ripsz-ropsz beszippantott, ha tehettem volna, le se rakom, olyan jó volt elmerülni a kalandokban.

És kifejezetten érdekes, hogy amikor mégis leálltak egy helyen a szereplők, akkor nem lett rosszabb a sztori, sőt!

A teljes értékelésem:
» http://www.deszy-konyv.hu/2019/04/vi-keeland-penelope-w…

christine>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Ó, ez a könyv nagyon de nagyon kellett nekem! Igazi kikapcsolódás volt, és bár volt benne egy-két vakvágány, teljesen elvarázsolt a történet. Carter szinte azonnal befurakodta magát a szívembe, nagyon imádtam a személyiségét, élvezet volt olvasni az élettörténetét. A vége teljesen ledöbbentett, de sejtettem, hogy olyasmi áll a háttérben. Kendall viselkedése is teljesen normális volt, bár ugye a vége előtti részletre számítottam már az elején. spoiler. Összességében úgy érzem, KELL EZ NEKEM.

Amaryll87 P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Még a Moly korszakom előtt olvastam. Akkor us tetszett a történet. Most sem okozott csalódást. Carter és Kendall annyira cukik, hogy az már csöpög. De annyira jó,ahogy kialakul a kapcsolatuk, a szerelmük. Carter meg szerinten egy fél isten. :D

zuna19 >!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Nagyon megfogott magának a könyv.
Abszolút nem erre a kellemes meglepetésre számítottam. Egy ideig levakarhatatlan lesz a mosoly az arcomról.
Nagyon jól megírták, szinkronban ezt a történetet.
Tetszett a sztori, még annak ellenére is, hogy sablonosnak mondható. A kidolgozása is szuper volt, olvastatta magát.
Szó, ami szó olvastam volna még tovább.

ZitussKa P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Nem véletlenül volt nekem egy kósza „márpedig légiutaskísérő leszek” korszakom. Lézenghetnék a reptéren ahol románc szövődhetne, mondjuk egy vonzó pilótával? A fejemben élő kép ezzel akár ki is teljesedhetne.
.. de ettől eltekintve maga a történet folyama és a karakterek nem gyakoroltak rám akkora hatást, mint a fantáziaképem. Nagy bánatomra. Vártam, hogy poroltóval a kezükben rám törjék az ajtót a szomszédok de ez nem történt meg. Jókat derültem de ha valaki kitépte volna a kezemből a könyvet sem forgolódtam volna álmatlanul a folytatást illetően.
Aranyos, vicces és kedves történet. De még várom az írópáros áttörését és sikerét (számomra).

MissFortune>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Ellenérzéseim vannak a könyvvel kapcsolatban.
Egyrészt tetszett. Carter nagyon cuki, a szívtipró pilóta mögött ott van egy igazán kedves, segítőkész férfi. Jól kidolgozott szereplő volt. Mély érzelmi világa van, na meg nagyon perverz, de jókat mosolyogtam rajta. Ami számomra nem igazán derült ki, az az, hogy miért éppen Hetyke? Nagyobb kihívást jelentett, mint az eddigi összes „csaja” az biztos, de így sem elég nagyot.. Sebaj, kettőjük kapcsolatával nem volt gondom, egy nagyon összeillő párosról van szó, akik szinte ugyanazt akarják.
Kendall a vége felé kiborított. Gyerekesen viselkedett, kb. visszatért a gazdag tyúk szerepébe, pedig ezt Carter mellett jól le tudta vetkőzni. Erre, mintha elfújta volna a szél. Persze a legvégére most is rendeződött minden..
Összességében nem volt rossz, de őszintén bevallom, hogy többet vártam. Így is mérföldekkel jobb, mint néhány romantikus, de az írópáros tud ennél sokkal jobbat is. A Nagyképű öltönyös még mindig a legjobb..:D

Sippancs P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Szívtipró pilóta

Én szeretem a szívdöglesztő pasikat.
Az egyenruhásokat még inkább.
A szívdöglesztő egyenruhásokat, akiknek agyuk és jó humoruk van, a leginkább.
Viszont!
Ez a szívdöglesztő pilóta most nem győzött meg. Nehéz megfogalmazni, hogy mi nem tetszett benne, de inkább a szememet forgattam a dolgain és a szövegein, mint hogy tervezgettem volna a közös gyerekeinket.
És nem csak Carterrel voltam így. Kendall, mint főhősnő sem mozgatott meg bennem semmit. Teljesen semleges karakter maradt a történet végéig, és egyszerűen fel nem foghatom, hogy Carter mit látott benne, vagy mibe szeretett bele – a nyilvánvaló spoiler kívül.
A háttérsztori amúgy jó volt, és tetszett az indítás is, de nem valószínű, hogy mostanában újraolvasnám a történetet.

konyvmolyblog>!

– Néha azoktól a dolgoktól kell leginkább megszabadulnunk, amikhez a legjobban ragaszkodunk.

128. oldal, 11. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Kendall Sparks
Ács_Milán>!

Ha nem kötődsz senkihez, akkor nem is bánthat meg senki.

Kapcsolódó szócikkek: Kendall Sparks
DramaQueen P>!

Szárnyad már rég megvan, most ideje megtanulnod repülni.

Kapcsolódó szócikkek: Carter Clynes · Kendall Sparks
bookaholic_angel>!

– Mindketten zakkantak vagyunk. Lehet, hogy ez a dolog lényege. Talán egy kicsit önmagunkat látjuk egymásban. Két elcseszett rész, ami együtt csodás egészet alkot. Külön csődtömegek, de együtt… sikertörténet.

konyvmolyblog>!

Néha, amikor nagyon töröd a fejed valamin, túl sokat meditálsz rajta, csak összezavarodsz.

221. oldal, 18. fejezet

csfannie P>!

– Te biztosan Kendall vagy.
– Igen. Honnan tudta?
– Carter írt egy SMS-t, hogy ma este viseljem gondját a barátnőjének. És… hát… – nézett körül a teremben. – Te vagy itt az egyetlen, akinek nem kellett a mellét a vállára dobnia, hogy elsétáljon a bingóteremig.

Kapcsolódó szócikkek: Carter Clynes · Kendall Sparks · Muriel
Bitten>!

….majd akkor lesz családom, ha végre elegem lesz abból, hogy a fél világot beutazzam valami után, és észreveszem, hogy amit keresek, az már otthon van …..

tinuviel89>!

– Hogy te mekkora disznó vagy!
– El sem tudod képzelni, Hetyke. Eddig visszafogtam magam, próbáltam úriembernek mutatkozni, mert egy kicsit finomabb lánynak tűnsz, mint amihez szoktam.

Kapcsolódó szócikkek: Carter Clynes · Kendall Sparks