Megjelenésének várható időpontja: 2020. november 27.

Rebel ​Heir – Lázadó örökös (The Rush 1.) 0 csillagozás

Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heir – Lázadó örökös

„Volt ​már veled olyan, hogy csak ránéztél valakire, és tudtad, hogy a feje tetejére állíthatná az életedet, ha hagynád?”

Hogyan legyen szuper nyarad a Hampton-vidéken:
Csípj meg egy mesés albérletet az óceán partján! √Pipa.
Szerezz munkát egy menő szórakozóhelyen! √Pipa.

Hogyan szúrj el egy szuper nyarat a Hampton-vidéken: Ess bele a fekete bőrdzsekis, borostás, átható tekintetű fickóba, aki kitűnik a tömegből! Abba, aki úgysem lehet a tiéd, miután vége a nyárnak. √Pipa. √Pipa. √Pipa.

Pláne, ha ez a szexi, tetovált isten a főnököd. Pláne, ha nemcsak a munkahelyed az övé, hanem ő a fél város örököse. Pláne, ha gonosz veled.

Aztán apránként leomlott a fal, amit ez a kemény pasi maga köré épített. Nem kellett volna beleszeretnem a lázadó örökösbe, főleg, miután világossá tette, hogy nem akarja átlépni velem a határt. Esténként hiába hűlt le a levegő, mégis egyre forróbb lett körülöttünk. A nyaram sokkal érdekesebb lett, de bonyolultabb is… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2020
280 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632452111 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria · Megjelenés időpontja: 2020. november 27.

Könyvmolyképző KU>!

– Miért akarnál egyáltalán moziba menni velem? – törtem meg a rövid csendet.
– Mert nagyjából bírom a társaságod.
– Nagyjából?
– Amikor éppen nem cseszed fel az agyamat, akkor ja.

Könyvmolyképző KU>!

– Miért félünk most ennyire egymástól, Rush?
– Mert amikor az ember végre elfogadja, hogy megtalálta a nagy Ő-t, akkor rémisztő a gondolat, hogy elveszítheti, és aztán soha többé nem lesz másik.

Könyvmolyképző KU>!

Néha a kockázat, hogy valami rossz történhet, megakadályoz bennünket abban, hogy megtapasztaljuk mindazt a jót, amit az élet kínál nekünk.

Könyvmolyképző KU>!

Volt már veled olyan, hogy csak ránéztél valakire, és tudtad, hogy a feje tetejére állíthatná az életedet, ha hagynád… és teljesen tönkretenne?