Rebel ​Heart – Lázadó szív (The Rush 2.) 564 csillagozás

Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

Rush és Gia története folytatódik a
Rebel Heir – Lázadó örökös
érdekfeszítő lezárása után.

Hogyan szúrj el egy szuper nyarat a Hampton-vidéken:
Feküdj le a főnököddel. Pipa.
Verd el az összes pénzed egy albérletre,
amit nem engedhetnél meg magadnak. Pipa.

Hogyan hagyd ott nyár végén azt a férfit, akibe beleszerettél:
…Majd szólok, ha rájöttem.
Vagy legalábbis úgy tűnik.

Folytasd a történetet
az akció, a dráma és a feszültség kellős közepén!

Eredeti megjelenés éve: 2018

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2023
278 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632451947 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria
Könyvmolyképző, Szeged, 2021
280 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632451947 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria
Könyvmolyképző, Szeged, 2021
280 oldal · ISBN: 9789635616589 · Fordította: Sándor Alexandra Valéria

Heathcliff 'Rush' Rushmore · Gia Mirabelli · Tölgy · Tony Mirabelli

MissFortune>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

Hatalmas lelkesedéssel kezdtem bele, nagyon vártam már ezt a folytatást. Sajnos az első rész nekem jobban tetszett.
Gia megőrül, elég sok döntésével nem értettem egyet. Rush is, de ő kevésbé, vagy mondjam azt, hogy érthető okokból? Szerintem ha a fene nagy titkot Gia tárja elé, nem lett volna ekkora banzáj. Viszont én annnnyira unom már ebben a zsánerben ezeket a kötelező szakításokat. Írjon valaki egy olyan romantikust amiből ez hiányzik, mert én komolyan falnak megyek. Létezik egyáltalán kortárs könyvből ilyen? XD Egyáltalán nincs kedvem jó párszor olvasni arról, hogy a 2 szerencsétlen mire megy egymás nélkül..
Ezektől eltekintve jó volt. Gia és Rush fantasztikus párost alkotnak, még mindig viccesek. Ez a kötet is rendkívül olvastatta magát.

Mulán>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

Dobpergés … az első rész után jött is a következő de hogy ez mennyivel rosszabbra sikerült mint az előző hát … itt már picit komolyra fordul a sztori vannak itt minden ami ahhoz kellett hogy tartsa a figyelmet. Rush már az első résznél is kicsit fura volt nekem hogy hirtelen megváltozik vele minden oda a rossz fiú és lesz belőle egy “herceg” nem tudom nekem ez túl gagyi felállás így, de ez illett a történetbe.

Niki_néni_olvas P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

Muszáj volt rögtön olvasnom a folytatást és nem bántam meg, de ez már szenvedősebb volt, mint az előző rész.

Olyan erkölcsi dilemma elé állította az írónő Rusht, amik szinte tényleg csak a mesékben van.
Ez a könyv nem csak a nagy románcról szólt, mert itt már egy gyermek sorsáról is döntetniük kellett.

Többnyire ezt is szerettem, de az nagyon nem tetszett, hogy több következetlenség is volt benne.
Tulajdonképpen a két könyv egyetlen nyár alatt játszódott, ami 3 hónap, mégis a terhességben olyan változásokat tapasztalt Gia, ami jóval több idő alatt ment volna végbe.

nibooklett P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

Szerettem a befejező részét ennek a duologianak. off. Sajnos csak 4.5 csillagot tudtam ra adni, mert amennyire imadtam az elso részét, a masodik rész annyira nem varázsolt el, amit sajnalok. Ettol fuggetlenul nagyon boldog vagyok, hogy el olvashattam, hiszen jó volt újra a tengerparton lenni, Heightsben, es befejezni Gia és Rush történetet :)

Hópárduc P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

A történet éppen ott folytatódik, ahol az első rész abba maradt.
Ez a könyv inkább Rush szemszögéből készült, annak ellenére, hogy kettős szemszöggel íródott. Örültem neki. :) Kicsit több szerep jutott most a családból pár szereplőnek (Edward).
Szerintem Gia és Rush összeillő páros, jól kiegészítik egymást.
Haladós olvasmány, a végét éreztem kicsit hirtelennek. De, örülök, hogy jól alakult, a nehézségek ellenére is.
Most egy picit több szomorúság szerepelt benne, mint humor.
280 oldal

Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

“Hidd el nekem, hogy hiába menekülsz el emberektől, attól úgysem tudsz, ami a szívedben rejlik.“
A történet ott folytatódik, ahol az első véget ért. Gia és Rush újabb nehézségekkel kell, hogy megküzdjenek. Rush-t imádtam, főleg a végén, amikor megszületett a baba. Szívesen olvastam volna, hogy Rush hogy viselkedik, ha majd felnő a lánya, fia, hogy óvja őket. Teljesen beleszerettem Rushba. Nagyon megszerettem Gia-t és Rush hiányozni fognak.

Unicooorn P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

Imádom az írópáros könyveit,az első rész is kedvenc lett.
Itt sem volt ez másként.
Örültem hogy ott folytatódott a történet ahol az előző befejeződött.

Gia még mindig szimpatikus volt,sőt talán még jobban mint az előzőekben.
Még mindig nem volt egy nyávogós csaj szerencsére…☺
Sőt volt egy-két dolog amit talán túlságosan is elnézett és hagyta inkább leülepedni a dolgokat Rush-al szemben,amit értettem miért nem feszegetett de nem feltétlen értettem vele egyet.
A dumáját még mindig csíptem…☺
Mikor már azt gondoltam hogy itt már csak „elcsordogálunk” a könyv végéig még akkor is meg tudtak lepni az írónők,szerencsére.☺
Olvasási válság közepén totális telitalálat volt ez a könyv.❤

Heathcliff Rushmore ❤❤❤
Azt kell mondjam eddig is tudtam hogy a kemény külső érző szívet takar,de itt már előjött Rush érzelmesebb oldala amit imádtam.
Bár néha bevallom őszintén jól megcsapkodtam volna hogy legyen végre t@k@s csávó,mert néha úgy viselkedett mint egy t@ketlen ami persze a leírtak alapján khmmm korántsem igaz….na szóval értjük a lényeget,itt kicsit elkalandoztam….☺☺☺
A lényeg a lényeg hogy egy csodás befejezést kapott számomra a történetük.❤❤❤
Biztos újraolvasós lesz,új kedvencet avattam,polcomon a helye.❤❤❤

Mocori_>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

Azta! A második rész tetszett nagyon (az első csapnivaló volt :((), mert a mély érzelmek itt kaptál helyet.
Ilyen még sosem volt, hogy 2 részes könyv 2. része tetszett volna (sokkal) jobban.
Sajnos már biztos vagyok benne, hogy a Vi könyveket kinőttem. Pedig van még belőle…

L_B_Mariann>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

Óhh Rush! Annyira örülök, hogy megismertelek! ;)
İmádom a pasit! Ezért is sajnáltam annyira…
Persze Gia-t is. A történet ott folytatódik, ahol az előző rész véget ért. Jajj és micsoda vége volt annak! Gia először bizonytalan, majd beigazolódik a gyanúja. A sz@rcunami megindul. Rush bátyja, egy utálatos, tenyérbe mászó s*ggfej, aki mindig a saját érdekeit tartja szem előtt.
Bevallom őszintén, hogy először nem találtam értelmét annak, hogy Rush elutazik. Majd mint kiderült nagyon is szüksége volt az ott történtekre.
Kicsit gyengébbnek éreztem az előző résznél.
A borítót most sem hagyhatom szó nélkül, mert hát…hűű…amint visszakerülnek a könyveim a helyükre, ő biztos, hogy kifelé fog rám bámulni! ;) Nincsenek rá szavaim…

Niki P>!
Vi Keeland – Penelope Ward: Rebel Heart – Lázadó szív

Nagy lelkesedéssel vágtam bele az első kötet után. A főszereplő párost nagyon megkedveltem, Kíváncsi voltam hogyan alakul a kapcsolatuk. Újból sikerült nem egyszer megnevettetniük, volt megint min elcsodálkozni, meg mindig azt mondom, hogy klassz párost alkotnak. Rush bátyja elég egy tenyérbemászóan idegesítő személyiség. Öt nem sikerült megkedvelnem…mondjuk, lehet nem is igazán akartam :D

Könyvmolyképző KU>!

belle_ P>!

A nap mindig felkel és lenyugszik, bármi történjék is. Holnap mindig új nap jön.

Könyvmolyképző KU>!

Én sem tudom, hányadán állunk most. Vagy, hogy fognak alakulni a dolgok a jövőben. Istenemre mondom, én is örülnék, ha meg tudnám neked mondani. De egyvalamit azért tudok. Hogy itt vagyok neked. Hogy nincs senki más.

Niki_néni_olvas P>!

– Mire gondolsz?
– Butaság elvárni, hogy száz százalékban tudjunk bizonyítani valamit. A kételynek még a legapróbb szikrája is kételynek számít. És a kételkedés normális, mert az életben mindig ott a bizonytalansági tényező. Mindennap abban a tudatban élünk, hogy akár meg is halhatunk. Mégis felkelünk mindennap, és tesszük a dolgunkat. Az életnek nem arról kell szólnia, hogy folyton próbáljuk bizonygatni, hogy biztonságban vagyunk, hogy nem fog bajunk esni. Az életnek inkább arról kell szólnia, hogy együtt élünk ezzel a bizonytalansággal, miközben együtt nézzük a gyönyörű naplementéket azokkal, akiket szeretünk.

Könyvmolyocska1 >!

– Tehát az a kérdésem hozzád, Gia, hogy leszel velem együtt bizonytalan?
Lenyűgöző, hogy mekkora változást tud hozni egy új nézőpont.
Vállald a bizonytalanságot! Élj!

– Mi az a kérdés?
– Rá kell jönnöd, hogy melyik az erősebb: a Gia iránti szerelem vagy a bátyád iránti gyűlölet.

Könyvmolyocska1 >!

Teljesen igaza volt. Biztonságérzetre vágytam. Lehet, hogy az sohasem jön el. Mindig is ott lesz a félelem, hogy valamiért elveszíthetem őt. És a félelemre összpontosítva elveszítettem azt az egy dolgot, ami mindig is számított… ami mindig is létezett: a jelent.