Órákon ​át kívánlak 25 csillagozás

Vi Keeland: Órákon át kívánlak Vi Keeland: Órákon át kívánlak

„Szenzációsan ​szexi, lélegzetelállítóan romantikus” – All About Romance
„Édes, szexi történet, amely teljesen lesöpört a lábamról.” – Under The Covers Book Blog

Cain Westtel egy bárban futottam össze. Észrevette, hogy mogorva tekintettel méregetem, és azt hitte, hogy fel akarom csípni. Amikor csevegni próbált velem, nyomban helyre tettem, és megmondtam neki, hogy egy hazug, csaló és önimádó seggfejnek tartom.
Ez az elbűvölő külsejű szemétláda ugyanis meghívta vacsorázni a legjobb barátnőmet egy luxusétterembe, és a mézes-mázos szövegével az ágyába csalta – csak azt felejtette el közölni, hogy nős.
Megérdemelte, hogy úgy lehordjam, de még ennél is több járt volna neki azért, amit tett.
Különösen akkor kezdett bizseregni a tenyerem, amikor az az elviselhetetlen, önelégült mosoly megjelent azon a tökéletes metszésű arcán, miután kiosztottam.
Csakhogy később kiderült, hogy nem a megfelelő fickót rohantam le a tirádáimmal.
Hoppá!
(tovább)

Eredeti mű: Vi Keeland: Beautiful Mistake

Eredeti megjelenés éve: 2017

Álomgyár, Budapest, 2018
350 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155875281 · Fordította: Seres Noémi

Kriszti515 P
Vi Keeland: Órákon át kívánlak

Óóóó b*ssza meg :D Hát ez isteni volt *-* Olyan rég olvastam ilyen könnyed, mégis kellően erotikus könyvet, aminek ráadásul még ezer mondanivalója is volt.
A történet szenzációs volt, és vagy vak vagyok, vagy a közepéig nem volt egyértelmű mi miért mutatkozik meg.
Két csodálatos karakter, Rachel a felvágós nyelvével és érzéseivel egyszerűen hihetetlen volt, és Cain kérlek gyere el hozzám mert annyira csodálatos vagy :D A mellékszereplők nem voltak túltolva, legjobb barátnő és a család épp annyi szerepet kapott amennyi szükséges volt. Nem volt extra dráma, bőgések és szenvedések sora és nem volt „becsúszott” gyerek amit manapság minden könyvbe beletesznek. Oltári jó könyv, újraolvasós listára kerülendő, még úgy is, hogy nincs min meglepődni legközelebb.
Köszönöm @nypiro hogy ezzel a csodával ajándékoztál meg :) Örök hála!

Violet_Finch_PMónika P
Vi Keeland: Órákon át kívánlak

Arányos történet,kicsit kiszámítható volt. Tudtam mit kapok és nem ért meglepetés. Voltak pici hibái, de ettől függetlenül élveztem az olvasást. Cain remek pasi és megértettem az aggodalmaid. Rachel hmm…nem.is tudom volt,hogy szimpatizáltam vele,és volt,hogy forgattam rá a szemem. Egyszer jó elolvasni.

SzAngelika
Vi Keeland: Órákon át kívánlak

A történet maga ugyan megérné a négy csillag alját, ám a slendrián fordítás sajnos sokat rontott az élményen.

Evika82 P
Vi Keeland: Órákon át kívánlak

Egy iciri-picirit csalódott vagyok. A beosztott-at imádtam, rögtön kedvenceltem, mihelyt végeztem vele, ezért már szinte előre borítékolható volt, hogy ez a kötet is hatalmas kedvencem lesz…. nem lett az. Félreértés ne essék, szerettem a könyvet, jól szórakoztam, sokszor vigyorogtam, mint a vadalama olvasás közben, Szerettem Rachel és Cain párosát… de mégsem volt rám olyan hatással ez a történet, mint anno Reese-é és Chase-é. Ettől függetlenül örülök, hogy olvashattam, és nagyon várom az Egomániás megjelenését is, mert ő is biztos lakója lesz a könyvespolcomnak. :)

Detty_Király
Vi Keeland: Órákon át kívánlak

Imádtam! A két főszereplők az elején megfogtak!! Nagyon tetszett a történet, és az érmék… jajj, nagyon imádtam!! Mindenkinek ajánlom!!!!! Nem tudtam letenni!

lizzyke21
Vi Keeland: Órákon át kívánlak

" Szenvedélyes, izgalmas, vággyal teli. Titkokkal, félelemmel, meglepetésekkel. Mégis ahogy eloszlatta ezeket a történetben nem éppen lett jó az arány. Kicsit csalódtam most ebben. Reméltem, hogy szól majd akkorát mint A beosztott. Hát sajnos ez most nem.

Szerettem, de ismerve Vi Keeland nevét még sokkal jobb is lehetett volna. "
Bővebben:

Vivuska
Vi Keeland: Órákon át kívánlak

Egy egyszerű, könnyed romantikus könyvről van szó, ami tetszett. Jó kis kikapcsolódás volt olvasni. Nem mondom, hogy a szereplőkbe beleszerettem, de maga a sztori tetszett. A múlt és a jelen kapcsolata, a fordulat nagyon ötletes volt. Tetszett, hogy kettős nézőpontból íródott a könyv.
Bővebben:

vikcs P

Ha a megfelelő emberrel találkozol, a szíved úgyis tudni fogja.

vikcs P

Mert a zene mindent kifejez, amit az emberek képtelenek szavakkal elmondani, és sosem hazudik.

vikcs P

Kell, hogy legyen tudományosan igazolt összefüggés: akit természet anyácska genetikailag megáldott, az kötelezően seggfej.

Evika82 P

Egy nap arra ébred az ember, hogy rájön, mit érez. Ami persze addig is ott volt a szeme előtt, de valahogy mégsem látta. Hát ilyen az igaz szerelem: soha nem látjuk a kezdetét vagy a végét.

Beusom24

Amikor Ava visszatért, még mindig telefonáltam.
– Kivel beszélsz?
Félig sikerült befognom a mikrofont.
– Feszes Fenék professzor az.
Ava szeme villant egyet, és hirtelen becsukta egy rövid időre. Amikor újra kinyitotta, kivette a telefont a kezemből.
– Jó estét, Feszes… ööö… West professzor úr.

Nyuszika91

…hosszú távon jobb szembenézni az igazsággal, akármilyen fájdalmas is… Hiszen ha tudja az igazat, még dönthet úgy, hogy továbblép rajta. De a hazugságon nem lehet túllépni.

Nyuszika91

Olyan, hogy véletlen egybeesés, nem létezik. A véletlen olyan események sorozata, amelyeknek látszólag semmi kapcsolatuk nincs egymással. De kapcsolat mindig van köztük.