Enyém ​leszel 143 csillagozás

Vi Keeland: Enyém leszel

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Eredeti megjelenés éve: 2018

Álomgyár, Budapest, 2020
32 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156013484 · Fordította: Seres Noémi
30 oldal · ISBN: 9786156013484 · Fordította: Seres Noémi
30 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156013484 · Fordította: Seres Noémi

Deziréé>!

Imádtam.
Imádom mikor a szereplők cikis helyzetben vannak, gonosz vagyok tudom, de egyszerűen annyira tetszett ez a történet. Imádom, jó lenne még ilyen novellákat olvasni az írónőtől.

Ács_Milán>!
Vi Keeland: Enyém leszel

Ha ló nincs, jó a szamár is… ez a közmondás jutott eszembe miután elolvastam a novellát.
Egy fél órás kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel szerintem. Ne várjon senki nagy eseményeket, cselekményeket vagy drámákat egy 32 oldalas kis irománytól.
Arra viszont számomra pont elég volt, hogy a szereplőket be tudjam sorolni valamilyen kategóriába.
A novella lezárása tetszett, mondhatni, hogy pont egy ilyen mondattal kellett befejezni a sztorit.

Sippancs P>!
Vi Keeland: Enyém leszel

Nem lehet és nem is kell komolyan venni.
Egyszeri olvasásnak elment, én viszont inkább maradok a hosszabb terjedelmű Keeland-műveknél.

christine>!
Vi Keeland: Enyém leszel

Vi könyvei számomra vagy jók, vagy nem, és ez inkább hajlik a második kategória felé. Tök jó lett volna olvasni a sztorit még legalább 300 oldalon keresztül, de így olyan semmitmondó az egész. Se ok-okozati összefüggés, se reális jellemábrázolás. A terjedelemtől függetlenül szerintem ki lehetett volna ebből a sztoriból hozni valami igazán jót, ami nem bukik el azon, hogy a pasasnak – akinek már a nevére sem emlékszem – semmi jellemi nincs, és vagy háromszor szólal meg (najó, többször, de az utolsó mondatán kívül nem mondd semmi értelmeset)

nypiro P>!
Vi Keeland: Enyém leszel

Ö, sokk hatása alatt vagyok. Az előjáték 20 perc, az aktus 1 perc. Kb így írnám le a sztorit. Nesze semmi fogd meg jol. A stílus a szokásos, de igazán rövidre sikerült az egymásratalálás. spoiler

Silverlight>!
Vi Keeland: Enyém leszel

Nagyon tetszett, annak ellenére, hogy ilyen rövid. És a rövidsége miatt meg annyira csalódott voltam. Ez tipikusan az a történet, amit én szívesen olvastam volna több oldalon keresztül kibontva. Egyrészt nagyon jó megválasztott cselekményt sikerült egy pár oldalban megragadni, de ezt kiegészítve, kibővítve és kifejtve lehetett volna sokkal hosszabb könyvet megalkotni. Ennek ellenére is örültem a történetnek. S talán ez tetszett a legjobban az eddig olvasott írásai közül.

30 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156013484 · Fordította: Seres Noémi
perpetua P>!
Vi Keeland: Enyém leszel

Egy fél óra kikapcsolódásnak elment, viszont a tartalma nem tudott sokat nyújtani. Teljes regényként valószínűleg élveztem volna, mert nagyon érdekes a kezdés, csak aztán túl gyorsan lezavartuk az egészet és ez nem volt így jó.

meteoritastar>!

Ez nagyon jó volt.
Mivel ilyen rövid, tartottam tőle, hogy egy összecsapott történetet kapok. De nem volt az.
Nagyon tetszett.

greti98>!
Vi Keeland: Enyém leszel

Naaaa jó… Miért a legjobb történetek a legrövidebbek?:D Olvastam volna még vagy 300 oldalon keresztül is akár. Imádom!

Dorina_S>!
Vi Keeland: Enyém leszel

Hmmm..nagyon kíváncsi voltam erre a kis novellára, és mivel imádom Vi könyveit így nem is volt kérdés, hogy hamar sort kerítek majd rá. Még a dupla könyvpremierjén sikerült hozzájutnom az Álomgyár könyvesboltban.

Hát megmondom őszintén nekem kicsit csalódás volt…tudom hogy egy novella és abban nem várhatok fejezetenként felépülő katarzist…de a végén olyan semmilyen érzés volt és van is bennem. Ava nem lett a szívem csücske, a karrierjében betöltött szerepéhez képest kissé butusnak éreztem. Smithből viszont a történethez képest a legjobbat hozta ki az írónő.

Nekem túl klisés volt az egész…kicsit kényszeredettnek éreztem…összecsapottnak….ettől függetlenül szórakoztató volt, de nem lesz a kedvenc Vi Keeland történetem.
Azt hiszem maradok a hosszabb könyveinél, mert azokat imádom.