Enyém ​leszel 18 csillagozás

Vi Keeland: Enyém leszel

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Álomgyár, Budapest, 2019
32 oldal · ISBN: 9786156013484 · Fordította: Seres Noémi

Sippancs P
Vi Keeland: Enyém leszel

Nem lehet és nem is kell komolyan venni.
Egyszeri olvasásnak elment, én viszont inkább maradok a hosszabb terjedelmű Keeland-műveknél.

nypiro P
Vi Keeland: Enyém leszel

Ö, sokk hatása alatt vagyok. Az előjáték 20 perc, az aktus 1 perc. Kb így írnám le a sztorit. Nesze semmi fogd meg jol. A stílus a szokásos, de igazán rövidre sikerült az egymásratalálás. spoiler

Sheila_7
Vi Keeland: Enyém leszel

Könnyed, szórakoztató történet. Olvasás közben jókat mosolyogtam rajta. A vége picit össze lett csapva, de igazából ennyi belefért.

A fordítónak viszont szívből ajánlom a szinonimaszotar.hu felkeresését, a d*gnak van még néhány variációja, akárcsak a nőnek.

ncsn87
Vi Keeland: Enyém leszel

Jó volt az alapötlet. Tetszett a végkifejlet. Gyorsak az események, mivel kis novella. Azt sajnálom, hogy ilyen pár mondatban el lett intézve az erotikus rész. Ennél többet várok el kérem szépen. :D

_Ellamara_
Vi Keeland: Enyém leszel

Nagyon aranyos kis történet. :) Tetszett az egész sztori alakulása, bár tovább is olvastam volna még. Talán a vége kicsit gyorsan lett lezárva, de mégiscsak egy novelláról beszélünk.

Réka0128
Vi Keeland: Enyém leszel

Igazából jó kis sztori volt, csak kár hogy az erotikus rész ennyire lightosan lett kifejtve. :)

Bethany P
Vi Keeland: Enyém leszel

Aranyos rövid történet, tipikus Vi Keeland story. Pörgős, eseménydús pár oldal.