Csak ​szex 13 csillagozás

„Imádtam ​ezt a könyvet. Édes és mocskos.” – Angie's Dreamy Reads

„Hölgyeim és uraim! Bemutatom az első ötcsillagos olvasmányomat 2018-ban. Bámulatos. Érzelmes. Magával ragadó. Tökéletes. Hűha!” – Bookgasms Book Blog

„Annyi minden van, amit szerettem ebben a könyvben. A kémia, a szexuális feszültség, de leginkább maga a történet. Szeretem-szeretem-szeretem ezt a történetet. Tulajdonképpen nincs is semmi olyan benne, ami ne tetszett volna.” – The Smutbrarians

A kapcsolatom Hunter Deluciával visszafelé kezdődött.

Egy esküvőn találkoztunk – ő a vőlegény oldalán ült, én a menyasszonyén. Az éjszaka alatti lopott pillantások után vitathatatlan volt a kölcsönös és erős vonzalom.

Én elkaptam a csokrot, ő elkapta a harisnyakötőt. Hunter szorosan ölelt, mialatt táncoltunk, és azt javasolta, fedezzük fel jobban ezt a vibrálást, ami köztünk van. A nyers és mocskos szavaitól visszavonulót kellett volna fújnom, de valami megmagyarázhatatlan okból… (tovább)

400 oldal · ISBN: 9786155929793 · Fordította: Seres Noémi
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155929786 · Fordította: Seres Noémi

Kapcsolódó zóna

!

Vi Keeland

50 tag · 26 karc · Utolsó karc: 2019. október 15., 17:58 · Bővebben

Hunter Delucia · Bella Rossi · Natalia Rossi

Vi Keeland: Csak szex

„Annyira de annyira nagyon jó volt olvasni! Pont ez kellett most az én kicsi szívemnek. Féltem belefogni az előtte olvasott regény kudarca után, de jól tettem, hogy nem hátráltam meg. Az írónő visszaadta a romantikus-erotikus műfajú kötetekbe vetett hitemet, amit nem tudok eléggé megköszönni neki. Egy délután alatt kivégeztem, annyira magával ragadott, hogy alig bírtam letenni.”

Teljes vélemény a blogon: https://bookranahn.blogspot.com/2019/10/vi-keeland-csak…

Vi Keeland: Csak szex

Nem volt egy agysebészet ez a könyv, de nem is azért olvastam el, hogy megváltsam vele a világot. Egyszerűen csak ott állt a kocsin, mi meg beleolvastunk a kolléganővel. Természetesen a legmocskosabb részekbe sikerült belevágnunk, hiszen ez alap. :D
Aztán elgondolkoztam. Sok-sok fantasy után lehet, hogy nem esne rosszul valami nagyon kis könnyed könyv, amin nem kell sokat gondolkozni, és nincs benne szinte semmi olyan, amitől a falra lehet mászni.
Na, ez pont olyan. Egyszerű, semmi extra, ahogy már a cím is mutatja, csak szex. Persze mindannyian tudjuk, hogy ez úgysem így van, hiszen úgyis egymásba szeretnek a főszereplők, meg úgyis megbántják egymást vagy hatszor. No, pont így is történt.
A címmel ellentétben azonban nincs annyi szexjelent, mint számítottam volna rá. Azt hittem, hogy az első oldaltól kezdve csak a kufirc lesz, de nem, arra is kellett azért várni egy keveset.
Néha olyan érzésem volt, mintha az Ötven Árnyalatot olvasnám, néha meg olyan, mintha valami teljesen újat.
Nem volt rossz egyébként, kellemes kikapcsolódás, szerethető szereplőkkel, pici plusz bonyodalommal. Pont kellett már egy ilyen. Csak ajánlani tudom.

400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155929786 · Fordította: Seres Noémi
Detty77
Vi Keeland: Csak szex

Egyszerűen imádtam! Két nagyon szerethető karakter elképesztő múlttal, jelennel és hatalmas szenvedéllyel.

kopacsmoni
Vi Keeland: Csak szex

Elég nyögve nyelősen ment. Picit untam. Egyszer olvasós.

_Ellamara_

– Kérlek, ne csináld ezt! Nem foglak hozzáadni a Snapchat kontaktjaimhoz.
– Miért nem?
– Mert ez nem egy olyan hely, ahol az ember az anyjával beszélget.

_Ellamara_

– Sűrűn vannak alvászavaraid?
– Néha.
– Elaludni, vagy végigaludni az éjszakát nehezebb?
– Mindkettő.
– Azért van ez, mert pörög az agyad?
– Talán.
– Tudod mi szokott ezen segíteni?
– Mi?
– Az, ha nem csak egy szavas válaszokat adsz – mondtam szarkasztikusan.

_Ellamara_

Az élet nem a győzelemről szól, hanem arról az emberről, aki először hívsz fel, hogy elmondd neki: nyertél

Aaron_Rgd

De egyszerűbb volt azt hinni, hogy azért tartom távol magamtól az embereket, mert attól tartok, hogy elkövetem ugyanazokat a hibákat, mint beismerni az igazi félelmemet, miszerint aggódtam, hogy ismét megsérülhetek.

Kapcsolódó szócikkek: Natalia Rossi
Aaron_Rgd

Szeretem úgy élni az életemet, hogy előrefelé nézek, nem pedig hátrafelé. Te túl sokat nézel a visszapillantóba. Néha elmulasztod emiatt azt, ami előtted van.

Kapcsolódó szócikkek: Hunter Delucia
Aaron_Rgd

Szeretném, ha tanulnál az én hibámból. Lépj tovább! Ezért erőltetem annyira, hogy találj magadnak valakit. Ha az ember túl sok időt tölt azzal, hogy a múltba néz, hogy meglássa, mit csinál rosszul, elmulasztja megélni a jelent.

Kapcsolódó szócikkek: Bella Rossi
Silverlight

A lelkemből lopott el egy darabot, mert a lélek örök, akárcsak a szerelem ez iránt a csodálatos férfi iránt.

Bethany P

Amúgy is megígérted, hogy távol tartod magad a jóképű férfiaktól, Nat. Emlékszel?
Híres utolsó szavak.

Natalia Sbagliato-Numero
Kimondtam magamban, aztán összeállt a kép.
Natalia.
Sbagliato. Olaszul téveset jelent.
Numero. Ez pedig számot jelent olaszul.
Natalia téves szám?

Mr. Damon.
Lehet, hogy esetleg Matt Damon. Végül is ez Los Angeles.