Értékelések 70

Deziréé

Ez most jól esett.
Szimpatikus szereplők, humor és szerelem.
Ez eddig a legjobb Vi Keeland könyv, amit olvastam.
Tetszett nagyon mindkét szereplő, főleg a kis csipkelődések.
Végig tudtam, hogy mi fog történni, de ettől függetlenül nagyon tetszett a könyv.
Az írónő könyvei mindig kellemes kikapcsolódást nyújtanak.

bodor_regina
Vi Keeland: A vetélytárs

"– Szóval nem ismertem be a macskabűntettemet, de azért fizetek
macskagyerektartást. Nem akarom, hogy azt gondold, totálisan
bunkó vagyok.
Felhúzta az egyik szemöldökét.
– Macskagyerektartás?
Hetente egyszer odaosonok a lakásához, és ott hagyok egy adag
drága macskaeledelt a bejárati ajtó előtt.
Bennett kacagásban tört ki."

Az első gondolatom az volt, amikor elkezdtem olvasni, hogy valahogy az összes könyve az írónőnek ugyanarra a sablonra épül, ilyen tipikus romantikus, de valahogy ő mindig fel tudja hozni olyan apróságokkal például, hogy többdimenzióssá teszi a karaktereket.
Itt gondolok becenevekre, a múlt sebeire, Sophie haikuaira, a kis Lucasra.. Így nem csak a vágy, meg az esküdt ellenség dolog játszik szerepet a történetben. Amikor már a felénél elkönyvelnéd, hogy jajj de jó, ők is összejönnek és ennyi, akkor elindul a múlt felfedezése.. Alig vártam Sophie leveleit. A történet a vége felé többször is meghatott, amin nagyon meglepődtem, már jópár könyv óta nem érzékenyültem el. Nagyon elkapott a hangulata..
A maga műfajában szerintem megérdemli az 5 csillagot, és igazából mindenkinek ajánlom, aki szereti a romantikusokat. :)

"Visszafelé néz,
és fél továbbhaladni.
Miért nem vagy itt?"

Skubli P
Vi Keeland: A vetélytárs

Jó kis romantikus történet.
Nincsenek benne nagy csavarok, szépen halad a sztori előre.
Könnyed szórakozásnak teljesen tökéletes.
A keresztgyerek és a gyerekkori barát szál ad neki egy kis pluszt, de ezen felül egy sima kis nyalóka történet.
Nem a könyv hibája, de tele volt hibás mondatokkal, és tördelésekkel… engem zavart…