A ​megbízó 15 csillagozás

Vi Keeland: A megbízó

„A ​megbízó egy szórakoztató, fülledt és lebilincselő történet a második esélyről.” – Harlequin Junkie

„Egy imádnivaló történet arról, hogy éljük meg a pillanatot, ne vegyünk semmit biztosra, és a sors elvégzi a maga kis varázslatait.” – Guilty Pleasures Book Reviews

Csak egy tipikus hétfő volt.
Egészen addig, míg a nagyfőnök rám nem bízta egy reménybeli új ügyfél becserkészését.
Kétévnyi bizonytalanság után a munkahelyemen egy csúnya baklövésem miatt ez a lehetőség, hogy bizonyítsak a senior partnereknek, minden, amire szükségem volt.
Vagy legalábbis azt hittem…
Aztán besétáltam a tárgyalóba és beleütköztem a férfiba, akit meg kellett volna győznöm az együttműködésről.
A kávém kilöttyent, a papírjaim szanaszét szóródtak a földön, én meg majdnem elvesztettem az egyensúlyom.
És mindez a napom jobbik része volt.
Mert ez a nagyszerű férfi, aki leguggolt hozzám, miközben úgy nézett rám, mintha élve fel akarna falni, nem más… (tovább)

Álomgyár, Budapest, 2019
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156013323 · Fordította: Seres Noémi

Kapcsolódó zóna

!

Vi Keeland

50 tag · 26 karc · Utolsó karc: 2019. október 15., 17:58 · Bővebben

ncsn87
Vi Keeland: A megbízó

Továbbra is könnyed, humoros, szexi és közben elgondolkodtató. Vi nem tud hibázni. ♥
Imádtam, ahogy Layla és Gray kapcsolata haladt. A múltat és a jelent is. Ella irtó cuki volt. *.* Etta meg zseniális nő!
Nem tudom megunni Vi történeteit. Megyek is tovább a következővel. ♥

Bethany P
Vi Keeland: A megbízó

Szerettem ezt a könyvet, ahogyan az összes többi Vi könyvet. A legjobb a könyvben, hogy a női karakter, Layla erős, és magabiztos. Persze, van némi vivódás – ami szerintem mindenki életében fellelhető – de nem hosszú fejezeteken átivelően. Gray maga az őszinteség, csupaszív hősszerelmes. Nem fél kimutatni az érzelmeit, főleg, hogy figyelmét nem csak Layla külseje kelti fel, hanem a hosszas beszélgetések, mely alatt jobban megismerkednek, rájön, hogy belülről is csodálatosnak találja a nőt. Tökéletes pasiként formázza meg, de még a valóság peremén.
Szeretem a fogalmazásmódját, a könyve mondani valóját.
Az elnyújtott ismerkedés pedig a kedvencem. Bár a főszereplők elég hamar egymásra találnak, mégsem hirtelen ugranak bele a dologba. A „legrosszabb” a könyvében az, hogy nem lehet letenni. Ha 4000 oldal lenne is elolvasná az ember, hiszen nem lehet nemet mondani rá.
Romantikus történet, de nem a maga megszokott módján. Kicsit más, kicsit jobb mint a többi a kategóriájában.

Detty77
Vi Keeland: A megbízó

Már megint egy kincs Vi Keeland “tollából”♥szenvedélyes, romantikus és imádnivaló! Nagyon tetszett Szeplő és Gray története!

VVivuss
Vi Keeland: A megbízó

Most sem csalodtam az ironoben :) Ismet egy csoda konyvet adott ki a kezei kozul :)
Bar a borito tenyleg csaloka, mert persze az erotika most sem maradt ki, de nem kifejezetten csak arrol szol. Igaz a mondas, ne borito alapjan itelj!

Alexandra_Kerepesi

Ha egy erős nőbe szeret bele az ember és aztán elcseszi, a nő megbocsát…miután szétrugta a seggedet.