A ​beosztott 171 csillagozás

Vi Keeland: A beosztott

„A ​beosztott Keeland legjobb írása. Érzelmes és szenvedélyes. Minden, amiért érdemes romantikus könyvet olvasni.” – K. Bromberg, New York Times bestsellerszerző
„Imádtam ezt a könyvet. Egyszerűen zabáltam. Nem tudtam letenni.” – Aestas Book blog

Amikor az első alkalommal összefutottam Chase-szel, nem tettem rá túl jó benyomást.
Egy étterem mosdója előtt kuporogtam a folyosón, és épp a barátnőmnek hagytam üzenetet, hogy mielőbb hívjon vissza valami ürüggyel, mert le akartam lépni a pocsékul sikerült randimról.
Chase hallott minden szót, szajhának nevezett, majd kéretlenül ellátott néhány tanáccsal pasi- és randiügyben. Megmondtam ennek a magas és szívdöglesztően jóképű alaknak, hogy foglalkozzon a saját átkozott ügyeivel, majd visszamentem a dögunalmas partneremhez.
Később – elhaladván az asztalunk mellett – Chase kajánul vigyorgott, én pedig a pimaszul szexi, kemény fenekét bámultam, miközben odament a lányhoz, akivel együtt vacsorázott.
(tovább)

Eredeti mű: Vi Keeland: Bossman

Eredeti megjelenés éve: 2016

400 oldal · ISBN: 9786155763434 · Fordította: Leyrer Ginda
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155763434 · Fordította: Leyrer Ginda

Chase Parker · Reese Annesley

Vi Keeland: A beosztott

Annyira kellettek már Vi Keeland könyvei a magyar olvasóknak! Örültem, hogy az Álomgyár Kiadó a szárnyai alá vette a könyveit, és elkezdi sorban hozni nekünk (remélem) mindegyiket. Alig várom, hogy az összes könyve a polcomon legyen :) Az eredeti borítók picit jobban tetszenek, bár azokat tömegközlekedésen takargatva tudnánk olvasni a különböző jóképű, félmeztelen fickók miatt, de a magyar borítók sem rosszak.

Mindkét főszereplőt megkedveltem, Reese egy abszolút szerethető, hétköznapi lány, Chase pedig egy külsőre kifogástalan, belülről azonban sebzett, szeretetre vágyó, ölelgetnivaló, mocskos szájú mackó.
Imádtam, ahogy a szereplőink kóstolgatják egymást, sokat nevettem rajtuk és a szenvedésükön, de közben hajtott a kíváncsiság is, hogy megtudjak többet Chase múltjáról. Az írónő lassan csöpögtette nekünk az információkat, amik kellően fenntartották az érdeklődésemet. Tökéletesen működött közöttük a kémia, kiegészítették egymást és felemelő volt róluk olvasni.

Ahogy mások is írták, valami hiányzott a könyvből. Csodálatos volt, de mégis marad egy pici hiány az emberben amikor leteszi. Talán túl gyorsan lett vége, talán még olvashattunk volna a mindennapjaikról. De ettől függetlenül tényleg egy szórakoztató, vicces olvasmánnyal volt dolgom, amit nyugodt szívvel ajánlok mindenkire, aki szereti a műfajt. Tökéletes nyári olvasmány, simán el tudom képzelni egy nyaralásra, strandolásra, vagy akár otthoni pihenésre is :)

Bővebben a blogomon: https://konyvmaniablog.blogspot.com/2018/06/vi-keeland-…

Tóth_Orsolya_3 P
Vi Keeland: A beosztott

Faltam a lapokat. Nagyon olvastatta magát.
Számtalan alkalommal nevettem, és jó párszor néztem széjjel a villamoson, vonaton, miközben a pikáns jeleneteket olvastam, hogy ugye senki nem tud beleolvasni a könyvembe. :D
Ajánlom a műfaj kedvelőinek, nem fognak csalódni.

Sippancs P
Vi Keeland: A beosztott

Engem már az első fejezettel megvett magának Vi Keeland és Chase Parker. Már ott, a Mogyis Kosárka után éreztem, hogy ebből a sztoriból szerelem lesz, és nem is kellett nagyot csalódnom.
Reese és Chase párosa imádnivaló volt. Nagyon tetszett, hogy nem estek rögtön egymásnak, hanem szépen, apránként fejlődött a kapcsolatuk, miközben rengetegszer évődtek egymással, húzták a másik agyát és mindent beleadtak, hogy megtörténjen vagy éppen ne történjen meg az, ami már az első pillanattól ott lebegett a fejük felett. Szerettem, hogy ebben a macska-egér játékban a lazaság mellett volt egy adag komolyság is (Peyton-mellékszál), ettől sokkal életszerűbbnek, hihetőbbnek tűnt a történet.
Amiért mégsem vagyok maradéktalanul elégedett, annak két oka van: egyrészről miután Chase és Reese spoiler, számomra kicsit leült a történet, másrészről a fordító is néha olyan fura szavakat, kifejezéseket használt, ami miatt nem győztem húzogatni a szemöldökömet (pl. „Akaszd fel magad!”). Ettől eltekintve azonban nagyon élveztem olvasni.
Hol a következő Keeland-könyv?

BreeS
Vi Keeland: A beosztott

Vi Keeland Magyarországon megjelent első könyve egy igazi kikapcsolódás.
Pikáns, szenvedélyes…valóságos humorbomba!
A tökéletes vasárnapi olvasmány.
Igazi kényeztetőregény. <3

Bővebben: http://breestoriesandbook.blogspot.hu/2018/05/vi-keelan…

agi89

Nyááááháááá!
Szerelmes lettem!
Nagyon. :D

Nem hiába vártam már 1,5 éve hogy olvashassam!
Imádtam.
Minden oldalát.

400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155763434 · Fordította: Leyrer Ginda
Vi Keeland: A beosztott

Újabb kedvenc könyvet és írónőt avattam a mai napon! :)
Még kb csak 10 oldalt olvastam a könyvből, amikor már biztosan tudtam, hogy ez a történet nekem hatalmas nagy kedvenc lesz. Mily meglepő, mire végeztem az olvasással ez az érzés ténnyé változott.
Annyira élveztem ennek a könyvek az olvasását. Reese és Chase is remekül kidolgozott, imádnivaló karakterek. Nem is tudom melyikőjüket szerettem meg jobban?
Na jó kit akarok hülyíteni, persze, hogy Chase volt a kedvencem! Újabb könyves álompasi került a háremembe!❤❤❤
Imádtam olvasni, ahogy Chase és Reese évődnek egymással. Jókat kuncogtam Chase férfias, kissé önelégült, spontán beszólásain, azon ahogy Reese-t kóstolgatta. :) Na jó azért Reese-t sem kellet félteni, olykor-olykor ő is keményen adta az ívet a pasinak. Szó szerint az első perctől kezdve izzott közöttük a levegő, amit ezek a szóváltások csak még jobban fokoztak.
Chase múltbeli háttértörténete is nagyon megérintette a szívemet, ezért akkor sem tudtam rá haragudni, mikor kicsit megingott és nagyon hülyén viselkedett, de teljesen megértettem a kétségeit, félelmeit. Azért nagyon-nagyon reménykedtem a happy end-ben. spoiler
Most pedig megyek és előrendelem az írónő következő könyvét, mert nekem az is KELL a polcomra.

KATARYNA
Vi Keeland: A beosztott

Egy nap alatt kiolvasós, vicces kis Mogyis Kosárka.
Na.. nem hagyhattam ki. :D

Visszafogott kislány leszek..

Jó volt ez.. a kb. 18-19 fejezetig.
Amikor is párosodtak. Előtte vicces, egymással kekeckedős, alig vártam mi lesz a következő oldalon. Azután minden megváltozott. Frusztrált ez a sok régmúlt kitárúlkozás. Túl sok volt. Meg ez a legyünk együtt, de nekem a karrierem fontosabb maszlag.

És a vége. Most képzavar van, vagy fontosabb a végére reklámozni más könyveket?
Miért lett ilyen összetákolt a vége?

Olvasható, ajánlom. De nem a legjobb.
A borító meg egy f.s.
Egy vörös hajú nő kellett volna rá, „mogyorós” kosárkával… ha értitek mire gondolok..

kocybaba P
Vi Keeland: A beosztott

Ha valaki többnyire romantikában utazik, és nem valami nagyon új keletűre vágyik, akkor az nem fog csalódni. Ugyanis ez egy nagyon kedves és édes könyv volt. Mintha a kedvenc fagylaltozómban válogattam volna ki hozzá a legjobb ízeket: 1 gombóc humor, 1 gombóc szenvedély, 1 gombóc könnyedség, 1 gombóc nehézség, hogy ne legyen túl gejl az összhatás. Chase már az első oldalakon levett a lábamról humorával, lazaságával, és azzal hogy nem kertelt. Imádtam a pasit, jó passzban, rossz passzban, mert olyan is akadt, de mindenhogy ellenállhatatlan volt. Aztán ott volt Reese, akinek volt tartása, és bár lehet, később Chase-n járt zömében az agya, azért akadt más gondolata is, és azt is megértem végre, hogy egy női főszereplő beleképzelte magát a másik fél helyébe. Csodásan működtek együtt, fölöttébb szívesen olvastam róluk, és az epilógus volt az öntet a desszertemen.:)

Bitten
Vi Keeland: A beosztott

Apróságokat leszámítva, mint pl nyelvezet ("könnyedébben") hangulatos szerethető történet.
Tetszett hogy a mára szokványossá vált főnök alkalmazott viszonyt próbálta másra terelni Peyton/hajléktalan ….és hasonló szálakkal.

Úgy sajnáltam és ez picit szálka is maradt spoiler

Továbblépés – újrakezdés – gyász – büntetés és bűnhődés ;-)

Trice29 P
Vi Keeland: A beosztott

Még az éjjel befejeztem, tetszett. Chase a könyv kétharmadáig teljesen elbűvölt. Értelmes, érzelmes, fantáziadús pasi, A végén kicsit túl sok volt nekem a nyűglődés, valahogy nem passzolt a fejembe lévő képhez.
Egyébként jól kitalált történet, kellően ébren tartotta a figyelmemet a végéig.

EditVagyok P

„A félelem nem akadályozza meg a halált. De lehetetlenné teszi az életet. ”

ap358 P

– (…) Félni azt jelenti, hogy hagyod, hogy a félelem uralja és irányítsa az életedet, és megakadályozza, hogy azt tégy, amit akarsz. Amikor viszont félsz, de szembenézel a félelemmel és úgy élsz, ahogy akarsz, az bátorság.

EditVagyok P

– Drágám ismerlek, mint a tenyeremet. Nem azért emelted ezt a falat, hogy távol tartsd őt magadtól. Hanem azért, hogy élvezkedve nézd, amint lebontja, hogy megkaphasson.

Evika82 P

– Néha az ember nem is tudja, mi hiányzik neki, míg rá nem talál hirtelen.

vikcs P

Milyen csodálatos dolog is a remény! Úgy növekszik benned, akár a vadszőlő, körbefonja a szívedet és melegséggel önti el.
Míg valaki szét nem tapossa, át nem gázol rajta. A vadszőlő indáinak szorítása ekkor egyre csak fokozódik, míg a vér már nem képes többé áthatolni a szívünkön, és akkor ez a kis jószág hamar feladja a küzdelmet.

ap358 P

– (…) A mozgás kiűzi belőled a stresszt.
– Ahogy a bor is.
– Igen, de a testmozgás után remekül érzed magad másnap is.
– Ha meg bort iszom, nem emlékszem, mi történt előző nap.

Kapcsolódó szócikkek: Reese Annesley
Evika82 P

Kétségtelenül csodásan nézett ki, de orbitális seggfejnek tűnt.

vikcs P

Minden ember maga felel a döntéseiért.

Kapcsolódó szócikkek: döntés
vikcs

– Nem tudom, hogyan jutottunk idáig, és hol fogunk kikötni, de abban átkozottul biztos vagyok, hogy nem akarok osztozni rajtad senkivel.