Susanna ​öröksége 1 csillagozás

Veronica Jones: Susanna öröksége

„Tudom, hogy ostobán hangzik, de képzelheted, milyen hatással volt rám, amikor megtudtam, hogy a szüleim nem a szüleim, az öcsém nem az öcsém, én nem vagyok én, s mi több, az új énem feltehetően dollármilliókat örökölt…” Susanna di Montagna váratlan öröksége révén nemcsak a szórakoztatóipar, hanem egy bűnügy kellős közepébe is csöppen. Izgalmas kalandjai során az olasz és amerikai stáb tagjai segítségével újdonsült producerként és botcsinálta detektívként is megállja a helyét. Egy olyan szigeten, ahol minden megtalálható, amit a „szem, az ész és a fantázia elbűvölésre” teremtettek. S közben ismét hozzásegít egy párt az új esély nyújtotta boldogsághoz.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Második esély a boldogságra Esély

Esély, Budapest, 1994

nypiro P>!
Veronica Jones: Susanna öröksége

Érdekes kis történet volt. Tetszett az olaszországi helyszín. Riktán olvasok Szicíliában játszódó történetet. Az eleje jól indult, hogy Susanna örökölt, majd elutaztak Szicíliába. Egyre nőtt a szereplők száma, bonyolódtak a cselekmények. A vége eléggé kaotikus lett. Néha nem lehetett érteni ki kivel van. Ki mit csinál. Nagyjából kibogozódott. 160 oldalba ez kicsit sűrű volt, pláne, hogy a harmadik harmadba lett nagyon sok a cselekmény. Igazán nem a főszereplő szerelmi élete, hanem egy mellékszereplő szerelmi élete fontosabb mozzanat volt. Ilyet se olvastam még ☺