Négy ​évszak 2 csillagozás

Veronica Jones: Négy évszak

David Svenson sikeres dán üzletember megfogadta, hogy sohasem helyezi többé az üzletet a szerelem elé. Álmában sem gondolta volna, hogy alig félévvel sikertelenül végződött házassága után éppen Firenzében találkozik azzal a nem csak elbűvölő és izgató, de okos lánnyal is, akibe első látásra beleszeret, s akitől nem kevesebbet kíván, mint hogy hagyja el a szerelméért családját, barátait, s hazáját. Vajon be tudja-e váltani David a magának, s az elhamvadt és lángra lobbanó érzések közt örlődő Marinának tett ígéretét, hogy nem hajszolja továbbra is könyörtelenül a sikert, amiért keserves árat fizetett?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Második esély a boldogságra Esély

Esély, Budapest, 1994
160 oldal · ISBN: 963770986x

Kuri_Szilvia P>!
Veronica Jones: Négy évszak

Romantikával fűszerezett könnyed történet. Gyors olvasású, a szeplők szerethetőek. Kiszámítható, de kikapcsol, és ha nem gondolkodni akar az ember olvasás közben teljesen megfelelő. David és Marina többször is félreértették egymást ezáltal több kisebb csavar is volt a dologban. örültem, hogy David nem hagyta annyiban, és vállalta, hogy szembenéz a családdal is.

nypiro P>!

– De kár, hogy nem tanítják meg az embereket a szépség szeretetéret – sóhajtott fel a férfi.