Találj ​vissza (A Happy End után 2.) 11 csillagozás

Veréb Emese: Találj vissza

Hiszel a sorsban? Abban, hogy minden okkal történik?
Hiszel a jelekben?
Követnéd őket?
Meddig mennél el, hogy emlékezz egy olyan személyre, aki egykor magadra hagyott? Akit valahol legbelül sohasem felejtettél el. Pedig minden ellene szól. Igen, az égvilágon minden. De az érzéseink nem tudnak becsapni… Vagy mégis?
Mi van akkor, ha ennek mégis így kell lennie? Ha nektek tulajdonképpen pont ez a sorsotok…?

Colorcom Media, Budapest, 2016

OctoberRain>!
Veréb Emese: Találj vissza

Talán a következő életünkben.

Az 1. részt imádtam, de ez…sajnos csalódás. Nagyon tinisre és nagyon idegesítőre sikerült.
Az utolsó néhány oldalt leszámítva végig olyan érzésem volt, mintha nem ugyanaz az ember írta volna, mint aki az előző könyvet.
1-2 mondat volt csak, ami megfogott. Csalódott és szomorú is vagyok, mert olyan jó lehetett volna, de nálam ez most nem nyert.
A vége miatt kap 3*-ot. Különben még ennyit sem…

Heléna_Szilágyi I>!
Veréb Emese: Találj vissza

Az első regény jobban tetszett, de a végére ez is megfogott. Olvasmányos, egyszerű nyelvezetű, egy délután kiolvasós kaland főként olyanoknak akik szeretik a szerelmi drámákat és/vagy az ifjúsági regényeket. És igen, eddig is hittem és továbbra is hiszek a karmában.

barthareka88>!
Veréb Emese: Találj vissza

Nagyon meglepett a folytatás. És végén pedig sokkot kaptam. Csodálatos történet a szerelemről, néha vicces köntösbe öltöztetve.

Riley_Baker IP>!

Nem szeretnék elbúcsúzni tőled. Nem szeretnék elköszönni, mert fölösleges. Ez csak egy élet, nem igaz? Mi az hozzád és hozzám képest? Nem búcsúzom, mert tudom jól, hogy Te meg én még találkozni fogunk egymással.

Vilcsy I>!

A mosolya szíven szúrt. A mosolya belemászott a lelkembe, és elhelyezte magát ott, hogy ettől a pillanattól mindig emlékezzek majd rá.

bogyeszka91>!

… ő volt az egyetlen ember, akinek nem kellett sohasem magyarázkodnom semmiért. Aki a mosolyom mögött is észrevette, ha zokogok.

Vilcsy I>!

Az emberek szeretnek fényképeket készíteni az élet múló pillanatairól. Van, hogy képesek egyetlenegy fényképbe kapaszkodni, és úgy tenni, mintha a múlt visszahozható lenne.
A múlt szép dolog. Az egyetlenegy baj vele, hogy nagyon sokan összekeverik a jelennel, éppen ezért nagyon észnél kell lenni, hogy mennyire engedünk neki, hogy benne éljünk.

Vilcsy I>!

A mosolya méreg volt. A mosolya magától értetődővé tette számomra is a miértet. Hát hogyne lettem volna oda érte. Hogyne lett volna oda érte bárki is? Otthagyott. Nehezedett a vállamra a már jól ismert hang. Okosabbnak kéne lennem egy mosolynál.

Vilcsy I>!

– Hát ez tényleg baromi béna. Ez a csajozós szöveged?
Elnevettem magamat. A szövege béna volt, de a tekintetében volt valami. Furcsán nézett rám, én pedig furcsán éreztem magam tőle.
– Nem. Mi értelme lenne azt mondanom valakinek, hogy ismerős, ha soha életemben nem találkoztam vele?
– Ez valóban logikátlan, szóval nem értem.
– Ez tudom, hogy furcsa lesz, de én sem. Egyszerűen azt éreztem, hogy ide kell jönnöm hozzád. És a világért sem akarnám, hogy bolondnak tarts, de olyan, mintha Te meg én már találkoztunk volna egymással

bogyeszka91>!

Keresni fogom, Keresni fogom azt a tekintetet, amilyen az övé volt. Addig fogom keresni, amíg valaki szemébe nézve nem érzem újra ezt a bizsergető érzést. Mivel nekünk ez volt a sorsunk, ezért tudom, hogy valahol valaki vár még rám.

bogyeszka91>!

Volt egy pillanat, amikor rám nézett. A szemeiben viszont láttam magamat. Mintha mindig is ott lettem volna. A tekintet volt, amit megfogattam. hogy mindig is keresni fogok majd. Az a tekintet volt, ami megnyugvást hozott. Amiben olyan jó lenne megpihenni már. Idővel így lesz, én tudom.

bogyeszka91>!

Tudom, hogy minden kimondott szónak súlya van. Hogy nem lehet visszacsinálni. Hogy soha nem lett volna szabad kimondanom akkor sem, akármennyire is haragudtam rád.