Édes ​meglepetés 6 csillagozás

Velencei Rita: Édes meglepetés

Egy rejtélyes ajándékozó, egy vakrandi a karácsonyi vásárban, egy áskálódó szopránszólista, titkos szerelmesek meg egy kukacoskodó főnök…
Hogy ebből mi sül ki? Néhány édes meglepetés!
Fenyvesi Nelli, a fiatal magyar-német szakos gimnáziumi tanárnő, aki szólószerepet kapott a karácsonyi hangversenyen, nem gondolta volna, hogy ez lesz az eddigi legizgalmasabb adventje!

EZ-Könyv, Debrecen, 2019
EZ-Könyv, Debrecen, 2019
ISBN: 9786155752810

KNW I
Velencei Rita: Édes meglepetés

Szeretnivaló, kedves, aranyos karácsonyi történet – én imádom az ilyesmit ünnepekkor!

inci81
Velencei Rita: Édes meglepetés

Karácsonyi történet után kutattam, amit az ünnepekre hangolódásképpen olvashatok ebben az évben, de egészen addig nem találtam jónak egyet sem, amíg bele nem futottam abba a pár mondatba, ami Velencei Rita: Édes meglepetés című novelláját ajánlotta.
Amikor megláttam a csodás borítót, abban a pillanatban éreztem, hogy ez lesz az a történet, ami nekem kell. És milyen igazam lett! Sőt! Olvasás közben kiderült, hogy sokkal jobb, mint ahogy vártam.
A legbájosabb olvasmány, amivel mostanában találkoztam, ráadásul áthatja a karácsony varázsa. Egészen beleszerettem!
Mivel igen rövid, száz oldal sincs, így nem kell órákat, napokat szánni arra, hogy a végére érjünk, hanem az ünnepi készülődés, rohanás forgatagában is jut rá időnk, hogy elmélyedjünk ebben az igazán szívmelengető, édes kis romantikus történetben.

Egy csipetnyi elbűvölő romantika, ami jót tesz az ember lelkének nemcsak a téli időszakban, hanem bármikor.

Nemeth_Kriszti
Velencei Rita: Édes meglepetés

Nekem a karácsony mindig két hetet késik. Így most olvastam a történetet.
Szívmelengető, igazi karácsonyi sztori, ami visszavitt az ünnep hangulatába.
Végre egy olyan történet, amiben szerepet kap a hagyományos karácsonyi ünneplés. Templom, kórus, éneklés. Aztán romantika, rejtély, sütemények, forraltbor. Igazi karácsony! Köszönöm az élményt! Nagyon tetszett!

emn
Velencei Rita: Édes meglepetés

Nagyon kedves történet, tökéletes karácsony előtti olvasnivaló. Nekem visszahozta a fiatalkoromat ahogy olvastam :)