A ​baba első éve (A szülők iskolája) 2 csillagozás

Fejlődés és gondozás lépésről lépésre
Vasvári Judit (szerk.): A baba első éve

Gratulálunk gyermeke születéséhez – vagy hamarosan várható érkezéséhez! Ez az élet egyik legcsodálatosabb pillanata, de sokak számára rémisztő időszak is egyben. A szülés során rengeteg gyakorlati segítséget kaptunk, most pedig, újszülöttünkkel a karunkban, úgy érezhetjük, hirtelen teljesen magunkra maradtunk. Mindenekelőtt fontos tudni, hogy egyáltalán nem vagyunk egyedül. Rengeteg segítő van körülöttünk: a barátoktól és a családtagoktól kezdve a védőnőig és a háziorvosig, és persze az ehhez hasonló kézikönyvekig. Bármi legyen is a kérdésünk, az aggodalmunk és szorongásunk oka, nem találhatunk hasznosabb tanácsadót ennél a kötetnél, amely segít abban, hogy magabiztos szülővé váljunk, miközben maradéktalanul élvezzük gyermekünk első tizenkét hónapját. Használjuk igényünk szerint – keresgéljünk benne minden alkalommal, amikor döntés elé állít az élet, de elolvashatjuk elejétől végéig egyszerre, ha úgy érezzük, így alaposabban felkészülünk a holnap feladataira.

Alexandra, Pécs, 2009
288 oldal · ISBN: 9789632970714 · Fordította: Lipták Judit

szusziii92
Vasvári Judit (szerk.): A baba első éve

Vasvári Judit (szerk.): A baba első éve Fejlődés és gondozás lépésről lépésre

Igazán hasznos könyv. Sok mindent megtudtam belőle. Ajánlom kezdő kismamáknak, anyukáknak.