Chopra ​felügyelő váratlan öröksége / Billy és én / A csend ereje / Sógornők 0 csillagozás

Vaseem Khan – Giovanna Fletcher – Rosamund Lupton – Joanna Trollope: Chopra felügyelő váratlan öröksége / Billy és én / A csend ereje / Sógornők

Chopra ​felügyelő váratlan öröksége / Vaseem Khan:
Chopra felügyelő harminc év szolgálat után az orvosa tanácsára nyugdíjba megy a mumbai rendőrségtől. Az utolsó munkanapján azonban egy gyanús halálesetről szerez tudomást és ajándékba kap egy elefántot.

Billy és én / Giovanna Fletcher:
Sophie May nyugodt életét megzavarja, amikor filmesek érkeznek a kis kenti városba. Billy Puskin, a szívtipró filmsztár beleszeret a lányba, és elviszi magával Londonba. Sophie-nak szembesülnie kell a nyilvánosság előtt zajló életük kihívásaival.

A csend ereje / Rosamund Lupton:
Yasmin a süket lányával, Rubyval megérkezik Alaszkába, ahol nagyon kevesen élnek, a sötétség még ötvennégy napig tart, és borzasztóan hideg van. Ruby apját próbálják megtalálni, de közben valaki folyamatosan figyeli őket.

Sógornők /Joanna Trollope:
Rachel három fiú anyjaként nem tűrt ellentmondást egészen addig, amíg a fiai meg nem házasodnak. Aztán a család radikálisan… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Reader's Digest válogatott könyvek

Reader's Digest, Budapest, 2017

gesztenye11>!

A nevem jelekből áll, nem hangokból. Az enyémet ujjakkal mutatják, nem szájjal mondják. Tíz ujjammal mutatom, hogy hány éves lány vagyok, és a nevem a következő betűkből áll: R-u-b-y.
Ez pedig az én hangom.

271. oldal - A csend ereje