Legyen ​Ön is kvízmester! 3 csillagozás

2012 kvízkérdés Vágó Istvántól
Vágó István: Legyen Ön is kvízmester!

Vágó István a legnépszerűbb magyar játékvezető: „A Kvízmester”.
Ebben a könyvében nem kevesebbet ígér, mint hogy elárulja, mitől játék a játék, hogyan nyerhetünk, és szolgál 2012 szórakoztató kérdéssel is!
A játék, így a könyv célja is: a szórakozás. De ne lepődjön meg, ha közben kedvet kap a tudáshoz is! Legyen tehát Ön is Vágó játszótársa! Legyen Ön is kvízmester!

„A tudás hatalom! Én viszont azt mondom, a tudás szórakoztat is. Ebben a könyvben 2012 kvízkérdéssel találkozhat az olvasó, melyekkel színesítheti baráti összejöveteleit, tesztelheti tudását a nyaralás alatt, buszon utazva vagy akár a lakás legkisebb helyiségében. Ön egyszerre tart kezében egy talán szokatlan formájú társasjátékot és egy bármikor felüthető, sokszínűen érdekes, sőt izgalmas könyvet, amelyben nem csak a tudását teszem próbára, de a televíziós vetélkedőműsorok tapasztalatairól és titkairól is mesélek egy keveset.” (Vágó István)

XXI. Század, Budapest, 2011

Andrea10>!
Vágó István: Legyen Ön is kvízmester!

Vágó István: Legyen Ön is kvízmester! 2012 kvízkérdés Vágó Istvántól

Vágó István műsorain (is) nőttem fel, ezért egyértelmű volt, hogy nem hagyom a boltban a könyvét sem. Nemcsak a tudásunkat tesztelhetjük, de a műsorairól is mesél, és azt is megtudhatjuk tőle, hogyan állhatunk fel a székből nyertesként egy kvízműsorban.
Meglepő módon sok hibát is találtam a könyvben, ennek ellenére nagyon jól szórakoztam és sokat tanultam belőle: