Ne ​félj, mesélj! 1 csillagozás

V. Kulcsár Ildikó: Ne félj, mesélj!

A szerzőt, V. Kulcsár Ildikó-t sokan ismerik, mint a Nők Lapja népszerű munkatársát, s valószínűleg többen emlékeznek arra is, amikor a Friderikusz show-ban visszakapta egy nemzetközi sajtópályázaton nyertes riportja hősét: Vilit, a kiszuperált, öreg Wartburgot. Ezúttal a Ne félj, mesélj! című rovata színe-javát gyűjtötte csokorba, s olvashatnak olyan riportokat is, melyeket olvasói levelek alapján készített. A szerző – mellékesen öt gyermeket nevelő családanya – humorával, közvetlenségével vonzza az olvasókat, a levélírókat, s ugyanolyan természetességgel beszélget az első szerelemmel küszködő tizenévesekkel, mint házassági válságban vergődő férfiakkal és nőkkel vagy éppen egy férjgyilkos asszonnyal. Ha egyszerre szeretnénk nevetni, szomorkodni, sírni, ha érdekli Önöket mindaz a gond, öröm, melyet a hétköznapok hordanak elénk, olvassák el a könyvet.

Budakönyvek, Budapest

Zsuzsanna_Hernádi>!
V. Kulcsár Ildikó: Ne félj, mesélj!

Pont azt kaptam, amit vártam. Az írónőtől megszokott stílust, írásmódot, történeteket. Én jobban szerettem a hosszabb riportokat, mint a levél-válasz típusú részeket, de összességében tetszett.