Éji ​zene (Melody 4.) 9 csillagozás

V. C. Andrews: Éji zene

Laura Logan arról álmodik, hogy egy napon minden titokra fény derül. Élete eddig maga volt a gondtalan szépség és a boldogság, amelyen ikertestvérével, Caryvel osztozott. Ám egyszer csak, mint derült égből a villámcsapás, gonosz pletyka kezdte ki a Logan család életét. Laura igyekszik tudomást sem venni róla. Robert Royce fölbukkanása elűzi a felleget Laura lelkéből, Caryre azonban végzetesen hat. Olivia nagymama megtiltja Laurának, hogy találkozzék Roberttel. A lány engedelmeskedik nagyanyjának, félve az ismeretlentől és a titkoktól. A szenvedély azonban nyáron újból Robert karjaiba űzi. Ismét gyülekeznek a viharfelhők; a süvítő szél egy nevet ismétel konokul a Logan család múltjából.

Eredeti megjelenés éve: 1998

I.P.C., Budapest, 1998
446 oldal · puhatáblás · ISBN: 9636351198 · Fordította: Szántó András

halenka I>!
V. C. Andrews: Éji zene

Az én könyves világom hierarchiájának csúcsán a következő írók állnak: Sarah J Maas, Tabitha Suzuma, Rowling (bár az ő újabb művei miatt trónfosztást érdemelne) és V.C.Andrews. Azt hiszem, ez mindent elmond. Eleinte a könyvei az írónőnek családiasak, aztán jönnek a „mi a szaaar” csavarok, és onnantól fogva az olvasás mellett minden másodlagos lesz.

Katalovesbooks P>!
V. C. Andrews: Éji zene

Lassan 20 éve, hogy olvastam ezt a könyvet, de a mai napig emlékszem, hogy miről szólt és milyen nagy hatással volt rám. Fájdalmasan szép történet, egy remek írótól. Mindenkinek ajánlom, aki reménytelenül romantikus, de szeretne többet kapni egy unalmas limonádénál.

Danadia>!
V. C. Andrews: Éji zene

Még elég gyerekként olvastam ezt a sorozatot először, utána többször is elolvastam az évek alatt. Külön tetszik, hogy az utolsó kötet az előzményekkel foglalkozik.
Nagyon jól megírt könyv, jó jellemábrázolások, jó párbeszédek, jó táj/helyzetleírások, fordulatos, egy kis rejtély is van benne.
El fogom olvasni újra, így felnőtt fejjel.