Nem ​hátráltam meg 5 csillagozás

Urunk Színeváltozásáról nevezett Kinga nővér OCD naplójából
Urunk Színeváltozásáról nevezett Kinga nővér: Nem hátráltam meg Urunk Színeváltozásáról nevezett Kinga nővér: Nem hátráltam meg

Urunk Színeváltozásáról nevezett Kinga nővér OCD (Büki Judit) 1973. augusztus 15-én Budapesten született, sokgyermekes családban. Az ELTE matematika szakának elvégzése után 1998-ban belépett a Kármelbe. 2006-ban váratlanul kiderült, hogy a rák megtámadta szervezetét. Három éven át hősiesen küzdött a betegséggel. Halála előtt kilenc hónappal perjelnője kérésére naplót kezdett írni, amelyben beszél az élet értelmének kereséséről, hivatásáról, a Kármelről, a betegségről, a szenvedésről, a halállal való szembenézésről.
2009. augusztus 24-én a magyarszéki Mindenszentek Kármel kolostorában, édesanyja és szerzetes nővérei imádságos jelenlétében belépett Ura örömébe.

Jelen kötet a Tisztaszívűek (2006) című könyv méltó folytatása. A Tisztaszívűek-ben a Mindenszentek Kármel két perjelnője vall életéről, hivatásáról: Erzsébet anya és Marie-Elisabeth nővér, aki Kinga nővér életének meghatározó személyisége. Kérjük közbenjárásukat!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A Kármel látóhatára Sarutlan Kármelita Nővérek

Sarutlan Kármelita Nővérek, Magyarszék, 2019
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155120169
Sarutlan Kármelita Nővérek, Magyarszék, 2015

batyuvitéz>!
Urunk Színeváltozásáról nevezett Kinga nővér: Nem hátráltam meg

Urunk Színeváltozásáról nevezett Kinga nővér: Nem hátráltam meg Urunk Színeváltozásáról nevezett Kinga nővér OCD naplójából

Számomra egy bizonyíték arra, hogy az egészség messze nem a legfontosabb dolog a világon. Isten nagyobb dologra teremtett bennünket.