Autók, ​teherautók 24 csillagozás

Ursula Weller: Autók, teherautók

A Ravensburger gyermekkönyvsorozatának e kötete különböző járművekkel ismerteti meg az apróságokat. Megtudhatják, az autók mellett milyen járművek közlekednek az utakon, milyen gépek dolgoznak az építkezéseken, mivel szállítják az árukat az üzletekbe, miért kell az autót szerelőhöz vinni.

Kiadói ajánlás: 2 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Scolar Mini – Mit? Miért? Hogyan? Scolar

Scolar, Budapest, 2021
18 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632441535 · Fordította: Gulyás Lelle · Illusztrálta: Ursula Weller
Scolar, Budapest, 2010
16 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632441535 · Fordította: Gulyás Lelle · Illusztrálta: Ursula Weller

Ottivilága>!
Ursula Weller: Autók, teherautók

A grafikák, illusztrációk ebben a könyvben nagy kedvenceim (vagy inkább kedvenceink:) A szöveg már szárazabb, nekem lehetett volna egy kicsit kalandosabb. De kit érdekel a szöveg, ha vannak nyitogatható kis ablakok benne. A nyitogatás, csukogatás mindig jó móka…Kerékimádó gyerekeknél biztos siker.

zamil>!
Ursula Weller: Autók, teherautók

Melyik gyerek ne szeretné a négy keréken guruló járgányokat. Ez a rész nem lehet más csak öt csillag. Nem először kerül le a polcról.

H_Andi>!
Ursula Weller: Autók, teherautók

Bár ez a része ennek a sorozatnak most valamiért kevésbbé fogott meg, mégis marad a szokásos véleményem, miszerint szép igényes kiadás, klassz grafikával, illetve az elmaradhatatlan fülecskékkel. Kisfiúknak „kötelező” olvasmány. :)

Millázs>!
Ursula Weller: Autók, teherautók

Remek darab, jó összeállítás járművekből. Kerékrajongók imádni fogják!

atomarcú P>!
Ursula Weller: Autók, teherautók

Kezdünk telítődni ezekkel az autós képeskönyvekkel. off Ezt speciel a majdnem az összes oldalon cukiskodó cicák mentik meg, amiket sokszor kimondottan keresni kell. By the numbers – ahogy a művelt angol mondja. Egynek elment.