Jóga ​mindenhol és mindenkinek 3 csillagozás

Ursula Karven: Jóga mindenhol és mindenkinek

LEVEGŐT venni – ez a legokosabb dolog, amit csak tehet az ember, ha a világ egyre GYORSABBAN forog…
… a szerző, Ursula Karven szerint. Különben hogyan is tudná a tehetséges színésznő, jógaoktató, író, aki egyúttal három gyermek édesanyja leküzdeni a mindennapos stresszt és megpróbáltatásokat: huszonnégy órában röpdösni család, filmfelvétel, kéziratok, cég és saját jógastúdió között, mindenhol jelen lenni a kívánatos ideig.
Ebben a könyvben összegyűjtötte hatvan leghatékonyabb jógagyakorlatát, amelyek minden napszakban és minden alkalomkor, mindenki által és mindenütt elvégezhetők. Egyetlen gyakorlat sem kíván két percnél több időt. Csak a hátizom lesz erősebb és jobb a kedv.
Mindezt színes rajzok illusztrálják.

M-érték, Budapest, 2008
126 oldal · ISBN: 9789639693814 · Fordította: Szilágyi Eszter

Izabelli
Ursula Karven: Jóga mindenhol és mindenkinek

Kiváló könyv! Két éve járok rendszeresen jóga órára, de otthon még nem tudtam rávenni magam, hogy nekiálljak másfél órán keresztül jógázni. A könyvben jól leírt és illusztrált gyakorlatok könnyedén beillesztethetők a mindennapokban, és hát tudjuk, a sok kicsi sokra megy. :)

bevi
Ursula Karven: Jóga mindenhol és mindenkinek

Imádom! Remek rajzokkal illusztrálva, sok ötlettel a nap minden szakára. Nem vagyok nagy jógás – de még csak kezdő sem :) – de nekem nagyon tetszett a könyv. Csak gyakrabban kellene alkalmaznom.