Tapírkáék ​az első zében 17 csillagozás

Ungár Anna: Tapírkáék az első zében

Volt egyszer három tapírtestvér, akiknek nem volt más dolguk, csak hogy reggeltől estig lustálkodjanak. Ám egyszer minden tapír életében eljön a reggel, amikor el kell indulnia az iskolába. Még szerencse, hogy az erdei tanodába csupa érdekes kölyök jár, és minden óra váratlan meglepetést tartogat…

Kolibri, Budapest, 2018
68 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634373520 · Illusztrálta: Esztojka Mónika

aram76>!
Ungár Anna: Tapírkáék az első zében

Ez a mese valahogy most nem érintett meg annyira, hogy jól értékeljem. Kicsit zavaros volt, a vége pedig összecsapott lett. Nem biztos, hogy ezt választanám egy felolvasáshoz.

Annamária_Seres P>!
Ungár Anna: Tapírkáék az első zében

Aranyos történet az erdei iskolába járó állatgyerekekről. Vicces jelentek adódnak az állatfai különbözőségről. Egyéni üzenete szerintem, hogy ne akarj másnak látszani, mint ami vagy. Fogadd el önmagad.

Zsuzsanna_Buday>!
Ungár Anna: Tapírkáék az első zében

Legnagyobb lányom iskolába készül, adta magát, hogy csekkoljuk ezt is. Végül nagyrészt az 5 évesnek olvastam, talán amúgyis inkább neki való, elég egyszerűek a figurák. Valódi iskolához nem sok köze van, legalábbis egy elsős nem ezzel fog találkozni. Kicsit zanza volt nekem, vagy túl gyorsan végigrohantunk rajta. Azért voltak benne vicces részek, meg cukik a tapírok.

Vörös_Brigitta>!
Ungár Anna: Tapírkáék az első zében

Kedves történetek voltak, az illusztráció is tetszett, mégis hiányzott belőle valami. Nekem nem volt kerek, és hirtelen lett vége.