Káosz ​a suliban (Bors Bori 3.) 6 csillagozás

Ulrike Rylance: Káosz a suliban

"Bori iskolája tehetségkutatót rendez. Nagy a tét: a győztes csapat bekerülhet a tévébe. A gyerekek izgatottan készülődnek, de az összes produkció balul sül el: a tornászlányok dressze elszakad, a matekzseni Rudi patkány kiszabadul a ketrecéből, a bűvész nyula eltűnik, kettétörik a varázsasztal, és minden bemutató alatt buta dalocska szólal meg.
Bori és barátnői Dzsasztin nyomozókutyát szerették volna próbára tenni a fellépésükön, de az élet máris igazi nyomozói feladatot kínál nekik. Vajon ki akarja tönkretenni a Ki mit tud?-ot és megakadályozni az iskola tévés szereplését?"

Tagok ajánlása: 8 éves kortól

Naphegy, 2018
144 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634760085 · Illusztrálta: Lisa Hänsch

Zoe27
Ulrike Rylance: Káosz a suliban

Itt és most szembesültem a ténnyel, hogy ez a könyv a 3. kötet, de pechemre a könyvtárunkba ez érkezett be legelőször, ez azonban nem okozott semmiféle fennakadást. (Ebből azt szűrtem le, hogy a történetek nem kapcsolódnak annyira össze.)
Pörgős, vicces és izgalmas lehet, ha az ember képes egy gyermek szemével olvasni a történetet.
Tipikus iskolai történet!!! Mindaz megjelenik benne,ami az ő fejükben járhat, amilyen problémák foglalkoztathatják őket. Különösen azoknak a lányoknak ajánlom, akik szeretnek nyomozni és nem kifejezetten azoknak, akik a hercegnő típusok!

Oláh_Zita P
Ulrike Rylance: Káosz a suliban

Bors Bori következő történet is izgalmas és a grafikák még mindig nagyon közel állnak hozzám. Most épp azt nyomozták ki, ki az, aki megpróbálta meghiúsítani az iskolai Ki-mi tud? tévés közvetítését.

Bors Bori sorozat · Összehasonlítás