Ho'oponopono 14 csillagozás

A hawaii megbocsátó szertartás
Ulrich Emil Duprée: Ho'oponopono

Mindnyájan ​egy úton járunk.
Gyógyítsd meg magad, és meggyógyítod a világot.

Szeretet, bőség, kiegyensúlyozott élet, harmónia: mindannyian egy felé törekszünk, a belső békénk és egyensúlyunk megteremtése az alapvető célunk. A hawaii hooponopono a szeretet szertartása, amelyen keresztül a megbocsátás erejét használva teremthetünk békét életünkben. A világban minden mindennel kapcsolatban van és összefügg, ezért a problémáinkon, konfliktusainkon úgy tudunk segíteni, ha a belső reakcióinkat meggyógyítjuk.

Maga a hooponopono négy, ebből a felismerésből eredő varázsmondat:
Sajnálom. Kérlek, bocsáss meg nekem. Szeretlek. Köszönöm.

Ulrich Emil Duprée, spirituális kutató és tanító könyvével a hooponopono gyakorlati alkalmazásának egyértelmű, példákkal illusztrált útmutatóját tartja a kezében a kedves olvasó. Közérthetően írja le azt a gyógyító módszert, amelynek segítségével megszabadulhatunk a múlt ránk nehezedő terheitől. A hooponopono négy egyszerű… (tovább)

Bioenergetic, Budapest, 2019
84 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639652279 · Fordította: Makra Júlia
Bioenergetic, Budapest, 2013
84 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639652279 · Fordította: Makra Júlia

Stiga>!

Ulrich Emil Duprée: Ho'oponopono A hawaii megbocsátó szertartás

Ez az a könyv, amit minden egyes háztartásban, minden egyes iskolában, minden egyes gyereknek kötelezővé tennék, nem csak Magyarországon (mondjuk itt nagy szükség lenne ezekre a tanításokra, technikákra), hanem szerte az egész világon! Az én gyerekeimnek kötelező lesz… :)

„Sajnálom.
Kérlek, bocsáss meg nekem.
Szeretlek.
Köszönöm!”

Ulrich Emil Duprée: Ho'oponopono A hawaii megbocsátó szertartás

Ez a pici könyv roviden és tömören ismerteti a módszert. Olvastam pár könyvet már erről, akit jobban belemerülősen érdekli azokat olvassa. De ez is bőven rávilágít a lényegre. Hogyan tudjuk magunknak és másoknak megbocsátani, letenni a múltat és „gyógyulni” az élet bármely területén. Van benne pár terület amihez egyszerű gyakorlat is kapcsolódik. Ha mi gyógyulunk a körülöttünk lévők is gyógyulnak!

karadye>!

Ulrich Emil Duprée: Ho'oponopono A hawaii megbocsátó szertartás

Kedves gondolatébresztő füzet a hawaii megbocsátó szertartásról gyönyörű képekkel és a technika leírásával. Kb. A6 méret 83 oldalon, így nem hosszú olvasmány.

Raizo >!

Másokat nem áll módunkban megváltoztatni, de saját magán mindenki kezdheti, és eképpen példaképként hatással lehet másokra. A világnak békességben lehet része, ha mi békét lelünk magunkban, megnyugszunk, és nem csak külsőségekben keressük a boldogságot. Ha békére lelünk magunkban, azt tovább is adhatjuk. Az emberek megváltoznak, ha ők maguk akarnak irányt váltani.

ShuShu>!

Isten a kövekben alszik,
a növényekben álmodik,
az állatban ébred fel
és az emberben cselekszik.
(Indián mondás)

Raizo >!

A ho'oponopono az ősi hawaii tanítás, a huna része. A hu tudást jelent, a na bölcsességet, az ősi tanok őrzői pedig a kahunák, a huna bevatott ismerői. Valamit tudni, de nem annak értelmében cselekdni, voltaképp nem tudás, hiszen a bölcsesség abban nyilvánul meg, hogy az ember teszi is, amit tud.

szmelus P>!

A ho'oponopono egy egyszerű, négy lépésből álló rendszer, amely ismét elvezet az egységhez, a békességhez és a harmóniához.

Kapcsolódó szócikkek: béke · harmónia
szmelus P>!

… a szívünk által gerjesztett elektromágneses mezőnek mérhető, körülbelül nyolcméteres a hatótávolsága.