Focitörténetek 7 csillagozás

Ulli Schubert: Focitörténetek

Nincs szebb dolog a focinál. Sanyi szíve hevesen zakatol a mindent eldöntő tizenegyes előtt – és sikerül! Béci bezzeg próbálkozhat, amennyit csak bír, sosem talál a hálóba. Amíg magára nem ölti a csodazoknit! Timi pedig egy egész különleges mesterhármassal kápráztatja el az edzőjét.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasólétra

Fabula, Budapest, 2006
60 oldal · ISBN: 9637461124 · Illusztrálta: Silvio Neuendorf

pappb12
Ulli Schubert: Focitörténetek

Elsős kisfiam olvasta, egyedül.Szerette. Nagy betűs, rövid, egyszerű történetek, sok képpel. Remek gyakorláslehetőség, pláne focirajongóknak. :)

latinta SP
Ulli Schubert: Focitörténetek

Ez is könyvesbolti olvasás volt.
Kíváncsi voltam, mit lehet hétéves gyereknek a kezébe adni, bár már-még nem aktuális…
Színesen illusztrált könyv, az elején tartalomjegyzékkel. Fel is vetett bennem egy kérdést, vajon ki fordította le a nyolc történetet, de akárhogy is kerestem, sehol nem találtam meg a nevét. Arra gyanakodtam, hogy magyarításról van szó, de nem, mert az egyik illusztráció, amelyik a második sztorihoz készült, igencsak emlékeztetett a címben szereplő ruhadarab birtokosára.
Aztán végigolvastam.
És el kell ismernem, hogy – ezen a szinten – nincs szebb dolog a focinál.
Hacsak nem az, hogy olvashatunk róla.

matka P
Ulli Schubert: Focitörténetek

9 éves focirajongóm 1 óra alatt kivégezte, nagyon tetszett neki (nekem kicsit túl egyszerűek voltak a történetek, dehát nem én vagyok a célközönség :).