Tudd ​meg, ki vagy! 1 csillagozás

Önismereti tesztek és gyakorlatok lányoknak
Tudd meg, ki vagy!

HOGYAN REAGÁLSZ A VILÁG DOLGAIRA?

A SZABÁLYOK SZERINT ÉLSZ, VAGY MEGSZEGED ŐKET?

MI TESZ IGAZÁN BOLDOGGÁ?

Tudod-e, ki vagy? – erre a kérdésre keresi a választ ez a tizenéves lányoknak íródott interaktív napló, amely számos kérdőívet, kvízt, kreatív ötletet, valamint rengeteg érdekes és inspiráló információt tartalmaz.

Áss mélyre magadban, merülj el saját világodban! Töltsd ki a személyiségteszteket, elemezd az álmaidat, vizsgáld meg a döntéseidet, és határozd meg helyedet a világban!

Készen állsz a kalandra? Itt az ideje, hogy felfedezd az igazi éned!

HVG Könyvek, Budapest, 2018
192 oldal · ISBN: 9789633045596 · Fordította: Nagy Györgyi Eszter

AdriiV>!
Tudd meg, ki vagy!

Tudd meg, ki vagy! Önismereti tesztek és gyakorlatok lányoknak

Első ránézésre nem gondoltam volna, hogy ilyen érdekes és elgondolkodtató tesztek és feladatok lesznek. Kedvencem egyértelműen a Big Five Test volt, ami az alap személyiségünket vizsgálja, de ezer hasonló van még ebben a könyvben. Az önismereti tesztek mellett találhatunk stresszkezelő, illetve pénzkezelő tanácsokat is, amik szerintem eléggé fontosak nem csak tiniknek, hanem felnőttek számára is. Akik spirituálisabbak azoknak is tudnám ajánlani a könyvet: van benne horoszkóp (a kínai és a sima is), tenyérjóslás és számmisztika is.
Egyedüli negatívum az volt, hogy ahol különböző szituációkra kellett reagálni, azok a szituk eléggé irreálisak voltak. spoiler. Meg voltak olyan tesztek, amelyek végeredménye nem igazán illet rám, és akik nem hisznek a jóslásokban meg a horoszkópokban, azok lehet, hogy csalódhatnak a könyvben.
Összességében nekem nagyon tetszett, izgalmas kérdések és gyakorlatok voltak, nem bántam meg, hogy megvettem és, hogy elolvastam.

udora>!

Aki elvárná tőlünk, hogy vágjuk el a gyökereinket, az nem szeret minket.

Tudd meg, ki vagy! Önismereti tesztek és gyakorlatok lányoknak