Hard ​Run (Death Note 3.) 29 csillagozás

Tsugumi Ohba: Death Note 3. – Hard Run

Light is chafing under L's extreme surveillance, but even 64 microphones and cameras hidden in his room aren't enough to stop Light. He steps up the game, but before the battle of wits can really begin, a family emergency distracts him. But even though Light isn't using the Death Note right now, someone else is! Who's the new 'Kira' in town?

Eredeti megjelenés éve: 2004

VIZ Media, San Francisco, 2011
200 oldal · ASIN: B00FDZERZQ · Illusztrálta: Takeshi Obata
VIZ Media, San Francisco, 2007
200 oldal · ISBN: 9781421501703 · Illusztrálta: Takeshi Obata

NannyOgg>!
Tsugumi Ohba: Death Note 3. – Hard Run

Epic teniszmeccs a felfújt hólyag és az erdei manó között!
A Kiss tagjai egy emlékkoncert lehetőségét fontolgatják!
Feltűnik egy női szereplő, aki lehet, hogy egy darabig életben marad!
Mi-cso-da izgalmak!
Vajon kihúzza-e magát L valaha is? Működnek-e az agyfunkciói akkor is, ha nincs kétrét hajtva?! Visszaadja-e az ügy végén Ville Valo szemceruzáját?
Megtudhatjuk a következő részből! (Remélhetőleg.)

Zsuzsanna_Makai>!
Tsugumi Ohba: Death Note 3. – Hard Run

Tetszett ez a rèsz is, ez a szellemi pàrbaj kifejezetten èrdekes.

Rileey>!
Tsugumi Ohba: Death Note 3. – Hard Run

Light és L szellemi párbaja, ahogy a másik személyéről akarnak megbizonyosodni, az észjárásuk, az előrelátásuk, az analizálásuk és a következtetéseik rendszere egyszerűen zseniális és roppant szórakoztató.

LaBelle >!
Tsugumi Ohba: Death Note 3. – Hard Run

Kár, hogy előbb az animét láttam, így nem volt annyira izgalmas, de ez nem von le az értékéből. Nekem ez az a rész, ahol Light/Raito elmegy negatív irányba.
(És L-t még mindig szeretjük. *_*)

Morn>!
Tsugumi Ohba: Death Note 3. – Hard Run

Kicsit furcsa volt nekem a lépés, amit L megtett, akármilyen magyarázatot is adott/adtak rá. Mindenesetre tetszik, ahogy az intelligens elmék egymással viaskodnak, ötletelnek, titkolóznak… A szereplők azonban nem kerültek közel hozzám, egyiknek sem szurkolok, csak érdeklődő kívülállóként figyelem az eseményeket.

VIZ Media, San Francisco, 2007
200 oldal · ISBN: 9781421501703 · Illusztrálta: Takeshi Obata
azuredream>!
Tsugumi Ohba: Death Note 3. – Hard Run

Szerettem ezt a kötetet is, L annyira vicces volt az egyetemen, még mindig a kedvenc szereplőm.
Lightot egyre jobban utálom, nagyon gonoszan mosolyogtam mindig, amikor újra és újra szembesülnie kellett azzal, hogy nem ő a legnagyobb koponya a világon és L sokszor túljár az eszén.
Yagamit nem igazán szeretem, tulajdonképpen sok érzelmet nem vált ki belőlem, de azért vannak mondatai, amik nagyon tetszenek. Meg azért elég badass volt, ahogy behajtott a TV épületébe:D
A kórházban, amikor arról beszél, hogy az, aki a gyilkolás erejével rendelkezik, az nagyon szerencsétlen ember, akkor kicsit belegondoltam, hogy Light helyében mit tennék és komolyan megsajnáltam pár percre a gyereket. Azért tényleg van rajta nyomás, de ettől még utálom azt, ahogy a dolgokat intézi és amilyen eszközökhöz nyúl.

Death Note sorozat · Összehasonlítás