Trixi ​nyaralni megy (Trixi történetek 3.) 11 csillagozás

18. Trixi nyaralni megy
Trixi egér ezúttal nyaralni megy két legjobb barátjával, Pocok Palival és Sün Micivel. A három jó barát kalandos utazásáról olvashatunk az aprócska mesében.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Trixi könyvek Szilágyi Lajos

Szilágyi Lajos, Nagykőrös, 2009
24 oldal · ISBN: 9789638811974

Trixi_Adzoa P>!

Nos, tehát….a név kötelez. :D
Szeretem ezt a sorozatot. Soha nem vettem magamnak egy darabot sem belőle, de mindig kapok ajándékba egyet-egyet. Így történt ez a hétvégén is. És még nincs két egyforma :D Ez egy aranyos történet. Nyaralni mindig jó, és át is éreztem a nyaralás hangulatát a kis történet alapján.

Annamária_Seres P>!
Szilágyi Lajos – Fucskó Ferenc: Trixi nyaralni megy

Aranyos történet, de a Trixi egér házikója a legkedvesebb még mindig ebből a sorozatból, ami a nagyobbik lányom kedvence volt kb.két éves korában mindenhova magával cipelte, ezt a történetet nem akarta meghallgatni. Most a kisebbik lányommal fedeztük fel ezt a történetet.

Bíborbird>!
Szilágyi Lajos – Fucskó Ferenc: Trixi nyaralni megy

Nekem ez is elnyerte a tetszésemet, mert kedveskedtek benne, meg álatokkal volt tele

Dia20646 P>!
Szilágyi Lajos – Fucskó Ferenc: Trixi nyaralni megy

Nagyon aranyos történet, ami még a nagyobb gyereket és a felnőtt olvasót is jókedvre deríti, nem csak a legkisebbeket, akiknek igazán készülnek a Trixi könyvek. A kislányomnak olvastam fel már többször is és nagyon tetszik neki a mese. Igazán én is szívesen olvasom, mert aranyosak a szereplők, kedvesek, segítőkészek. A illusztrációk nagyon tetszenek, az állatkák gesztusai tökéletesen mutatják az érzelmeket, a szomorúságot, a csodálkozást és az örömet is. Bár egy nagyon kicsi, gyorsan olvasható mesekönyv, de némelyik nagyobb, úgymond híresebb mesekönyvnél is többet ér.

Trixi történetek sorozat · Összehasonlítás