Lehetetlen! 15 csillagozás

Tracy Corderoy: Lehetetlen!

Kutyus leghőbb álma, hogy egyszer eljusson az óceánpartra. Ám az óceán nagyon messze fekszik az otthonától. „Lehetetlen!” – sóhajtja. Ekkor tűnik fel a színen Rákocska, aki segítség nélkül nem tud hazajutni. Vajon élni fog Kutyus a váratlan lehetőséggel, hogy valóra váltsa álmát?

Aion, 2020
24 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786158143554 · Illusztrálta: Tony Neal

TarkaBarkaVilág P>!
Tracy Corderoy: Lehetetlen!

Nagyon cuki kis történet a félelmeink leküzdésérő. Fontos szerepe van a barátságnak, a nem vagy egyedül és az együtt minden könnyebb érzésnek. Cuki, szerethető karakterekkel.

csucsorka IP>!
Tracy Corderoy: Lehetetlen!

Nem a legszebb kép került a borítóra, én ez alapján valamiért sokkal gagyibb belbecsre számítottam, de nem is tévedhettem volna nagyobbat. A Lehetetlen! illusztrációja, szereplői, története és tanulsága is végtelenül kedves!

lvarganiki>!
Tracy Corderoy: Lehetetlen!

Mókás kedves illusztráció, és egy rövid, de tanulságos mese arról, hogy a saját magunknak állított korlátokat, csak mi bonthatjuk le.
Gyereknyelven: Semmi sem lehetelen, csak döntés kérdése! :D

tilia_tomentosa>!
Tracy Corderoy: Lehetetlen!

Három éves kisfiamnak meséltem. Kutyus és Rákocska igazi nagy kalandra vállalkoznak. Nem egyszerű a feladat, de egyet biztosan megtanulnak útjuk során: semmi sem lehetetlen! Mindenkinek szívből ajánlom.

ridovanca G>!
Tracy Corderoy: Lehetetlen!

Három éves kisöcsémnek meséltem. Mindkettőnknek nagyon tetszett. Még máskor is el fogom olvasni.

berta_arpad>!
Tracy Corderoy: Lehetetlen!

Nagyon keskeny az ösvény a bátortalanság feloldása és gátlástalanságra nevelés között, pedig nagyon nem mindegy, hogy a kettő közül melyiket adjuk át a gyerekeinknek. Sajnos ebben a könyvben sem éreztem, hogy dönteni szeretne a kettő közül, mégis a barátság kiemelése és az egymás segítésére nevelő részek miatt képes vagyok itt felülemelkedni. Mert egyébként nagyon aranyos mese ez, szerethető karakterekkel.

csucsorka IP>!

– Csak akkor lehetetlen, ha azt mondod, hogy az… – felelte Rákocska. – Nem próbáljuk meg mégis?