Házi ​sütemények – Krémesek, piskóták, kelt tészták 9 csillagozás

Tóthné Pánya Marianna: Házi sütemények – Krémesek, piskóták, kelt tészták Tóthné Pánya Marianna: Házi sütemények – Krémesek, piskóták, kelt tészták

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Császárpingvin>!
Tóthné Pánya Marianna: Házi sütemények – Krémesek, piskóták, kelt tészták

Nekem az egyik kedvenc süteményes szakácskönyvem. Minden 100%-ban sikerült eddig belőle (a receptek legalább felét, szerintem többet is, már készítettem egyszer, de inkább többször), pontosak a receptek, finom a végeredmény. Sok dicséretet bezsebeltem már ennek a gyűjteménynek köszönhetően, és a fél családnak megvettem a könyvet (sajnálom, hogy épp nem lehet kapni, vennék belőle most is). Szóval nagyon jó, különösen kezdő háziasszonyoknak nagy segítség.

AnitaZoé P>!
Tóthné Pánya Marianna: Házi sütemények – Krémesek, piskóták, kelt tészták

Fura olvasottnak jelölni egy receptkönyvet, pláne értékelni. De, ha egyszer bejelöltem, hogy megvan, és szoktam is forgatni, akkor szerintem ér. Van ebben is 1-2 recept, amit elő szoktunk keresni alkalomadtán. Szép képek vannak benne, bár egyszer valamelyik mesterszakács azt mondta, hogy annál kevésbé lehet egy receptkönyvet komolyan venni, minél több kép van benne. Nem tudom, hogy mi benne az igazság, de lehet valóságalapja. :)