Bevezetés ​a szexuálterápiába 2 csillagozás

Tóth Miklós – Stadinger Zsuzsa: Bevezetés a szexuálterápiába Tóth Miklós – Stadinger Zsuzsa: Bevezetés a szexuálterápiába

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Morn>!
Tóth Miklós – Stadinger Zsuzsa: Bevezetés a szexuálterápiába

Amikor az ember lányánál az albiban nincs vékonyabb kötet, és nincs kedve könyvet cipelni magával, pedig valami ajj de kéne az útra… mikor veszek már egy e-book olvasót? Szóval maradt ez. És talán azért volt mogorva a mellettem ülő bácsi, mert a borító alapján azt hitte, hogy valami ledér nőszemély vagyok.
Érdekes volt, a kiadás évét tekintve hiába elavult, mégis tartalmazott jó dolgokat. Meg legalább a szakkifejezések alapján is egyértelmű, hogy ha egy vékonyka kötet is, mégis komoly, nem pedig valami önsegítő katyvasz, amire rárakják a pszichológia címkét.
Meglepő, hogy némely szexuális zavarokat hogy csoportosítanak és valójában mennyi fajtája is van. Az meg külön plusz, hogy a javasolt kezeléseket is leírják, így legalább tényleges képet kapunk, hogy mit ajánlanak az egyes problémák leküzdésére.
Érdekes, jó kis olvasmány, de azt hiszem, nem tömegközlekedésen kellett volna olvasnom.