Facebook ​marketing 9 csillagozás

Útmutató a közösségi marketinghez
Tóth Mihály: Facebook marketing

Hogyan segíthet a terméked/szolgáltatásod marketingjében a Facebook? Ebben a könyvben módszereket és gyakorlati lépéseket találsz ahhoz, hogy egyszerűen és gyorsan fel tudd építeni a Facebook oldalad. Azt is látni fogod, hogy mivel lehet hűséges és sikeres rajongótábort építeni.A könyv egészen az alapoktól a profi közösségi kommunikációig elkísér majd. Minden működő trükköt és módszert megmutatunk majd a könyvben, hogy sikeres legyél.

Marketing / Netkreativ.hu, Budapest, 2013

Narutofan98 P>!

Tóth Mihály: Facebook marketing Útmutató a közösségi marketinghez

Annak ellenére, hogy mennyire komoly a címe, egész humoros, aranyos kötet. Rövid bekezdézessek, nem annyira száraz anyaggal, amit az ember a „marketing” szó után gondolna. Vagy legalábbis az iskolai tanulmányaid után a marketingre gondolnál. Sok mindent felvet, ami érdekes szerintem.

Annamaria_Nagy_Korodi>!

Tóth Mihály: Facebook marketing Útmutató a közösségi marketinghez

Nagyon-nagyon alapszintű könyv. Azoknak jók, akik mostanig soha semmi egyebet nem csináltak a Facebookon csak a gyerekeikről töltöttek fel képeket és ide-oda lájkolgattak, de most valami miatt oldalt kellene építeni és fogalmuk sincs, hogyan kell elkezdeni. Azt az alap információt közli, amelyet bárki intuitív módon is megoldhat a Facebookon. Azoknak, akik már egy ideje oldalakat kezelnek és fejlődni szeretnének, ez a szint nem elegendő sajnos.