Paks ​gyerekeknek 0 csillagozás

Tóth Eszter – Vassné Volf Klaudia: Paks gyerekeknek

„Az ​új évezred szülöttei – akiknek ez a könyv szól –, kiválóan eligazodnak a digitális környezetben, de nem árt, ha nyitott szemmel járnak az őket körülölelő világban is: felfedezve szerethető, élhető kisvárosunk szépségeit.
A kötet közvetlen hangvételű, játékos, változatos feladatokkal tisztáz fogalmakat, nyújt sokoldalú ismereteket, amelyeket izgalmas illusztrációk gazdagítanak. Kisiskolások számára könnyen érthetően mutatja be a város működését, az épített örökség emlékeit, a természeti környezet értékeit.
Gyerekeken kívül családoknak is ajánlom a könyvet, mert a városi séták, a kutatást, nyomozást igénylő feladatok összehozzák a különböző generációkat, akik megosztják egymással tudásukat, tapasztalataikat, emlékeiket, időben és térben átfogó, komplex képet formálva a településről.
Az így megélt terek személyes élményekkel is gazdagodnak, a városismereti kalandokat átélő olvasó pedig észrevétlenül Paks történetének részévé válik.” (Takács Éva Vizuális- és… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tiéd a város kultúrAktív Egyesület

116 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789638979414 · Illusztrálta: Kecskés Judit, Kozma Bernadett