Tóth Dóra (szerk.)

Magyar ​történelem gyermekeknek 12 csillagozás

Tóth Dóra (szerk.): Magyar történelem gyermekeknek

A képes Magyar történelem gyermekeknek gazdag, színes képanyaggal, térképekkel és ábrákkal segíti az iskolások történelmi tanulmányait. A kézikönyvként is jól használható kiadvány a vándorlások korától egészen napjainkig ad átfogó képet nemzetünk történelméről. A kötet célja az, hogy a múlt eseményei között a gyermekeket elkalauzolja.

Aquila, Gyula, 1994
120 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638276177 · Illusztrálta: Bera Károly, ifj. Bera Károly
Aquila, Budapest, 1993

Dorabella>!
Tóth Dóra (szerk.): Magyar történelem gyermekeknek

Szuper könyv, sokszor használtam töri tanulás közben. Szépen kronologikusan, áttekinthetően vannak benne az események, és a képek is szépek.

Lunemorte P>!
Tóth Dóra (szerk.): Magyar történelem gyermekeknek

Gyönyörű történelemkönyv – kissé mesésen! Gyermekkoromban még volt tanítónénim adta kölcsön, hogy egy történelem versenyre felkészüljek belőle. Imádtam ezt a könyvet annak idején! Talán ez a példány is segített nekem anno belemélyülni eme csodálatos tudományterületbe. :)

Goauld1985 >!
Tóth Dóra (szerk.): Magyar történelem gyermekeknek

Ez az a könyv, ami megszerettette velem gyermekként a történelmet, a rengeteg színes rajz és térkép rengeteg hasznos, érdekes információval megosztva. Emlékszem, egy egy térképnél hogy leragadtam :D