-BloodLine: ​Az Utolsó Mágus I-II. 21 csillagozás

Török Roland: -BloodLine: Az Utolsó Mágus I-II.

A XXII. században bebizonyosodott az idegen civilizációk létezése. Egy, a kozmoszon keresztül küldött üzenetet sikerült a kutatóknak befogniuk és dekódolniuk. A tartalma egy intergalaktikus kommunikációs berendezés alaprajzainak bizonyultak. A tervrajzok alapján az emberiség eddig soha nem látott áttörést ért el a tér-idő elméletek gyakorlati alkalmazásával kapcsolatban.

De nem minden a vártak szerint alakult…

abydos, 2014

melody_89>!
Török Roland: -BloodLine: Az Utolsó Mágus I-II.

Az alapsztori jó lenne, a rajzok jók. De ahogy megvan írva na az már kifogásolható…egyrészt ugrálunk össze – vissza, másrészt nagyon zavaros a sztori, nincs teljesen normálisan leírva.

Először kezdődik azzal hogy a lány vizsgázik aztán hirtelen meg jönnek érthetetlenül a további események…Szóval egy két oldalon keresztül csak nézünk hogy mi van, mert olyan érdekes ez a hirtelen jött érthetetlen eseménysor aminek a leírása sem a megfelelő.

Nem lenne rossz, de zavaros, és valahogy valamikor jól sikerül az írónak leírni hogy mi is történik, de máskor meg mintha ha teljesen más valaki írta volna, mert akkor meg mégse sikerül leírnia.

Dorka50 P>!
Török Roland: -BloodLine: Az Utolsó Mágus I-II.

Hmm ez érdekes volt. A rajzok nagyon tetszettek, de a szövegen lehetett volna még dolgozni. A történet tetszik csak nagyon rövid, ezért nem volt rendesen kifejtve. Na és van folytatása?? Én nem találtam, pedig kezdett izgalmas lenni!

Sheska P>!

A XXI. században bebizonyosodott az idegen civilizációk létezése.