A ​magyar Országház 1 csillagozás

Török András: A magyar Országház

A nevezetes magyar Országház és a tér, ahol áll című kötet alapján készített brosúra elsősorban a Parlament épületét mutatja be magyaroknak és külföldieknek egyaránt. A színes, gazdag képanyagot tartalmazó kiadvány számos olyan belső helyszínre kalauzolja el az olvasót, ahova néhány országházi dolgozó juthat el. Mind a Török András által írt szöveg, mind Wachsler Tamás részben itt első alkalommal publikált fotóanyaga igazi különlegesség.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Nemzet főtere füzetek Országgyűlés Hivatala

32 oldal · ISBN: 9789639848702 · Illusztrálta: Wachsler Tamás

Emőke_Bozóné_Csernus>!
Török András: A magyar Országház

Gyönyörű fényképekkel illusztrált és érdekes adatokkal, történetekkel telezsúfolt rövidke könyv. Szívesen olvastam volna még többet róla. Igazán büszkék lehetünk egyedülálló Parlamentünk épületére, festői környezetben, bámulatos szépségével világhírű jelenség. Teljesen lenyűgözött a története, a titkai. Már többször jártam az épület látogatható részein, de most kedvet kaptam ahhoz, hogy a rejtett zugokba, a technikai, műszaki helyszínekre, kiszolgáló helyiségekbe, pincébe, padlásra, szerelőaknákba is bekukkantsak kíváncsiságból.