WordPress ​alapismeretek 3 csillagozás

Torma László: WordPress alapismeretek

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

konyvolvaso >!
Torma László: WordPress alapismeretek

Népszerű portálhoz leírást kerestem melyen keresztül megismerem a létrehozás alapjait. 3 népszerű portalt ismerek: Drupál, Joomla, Wordpress. Épp a Wordpress került a kezembe és érdekelt, hogy mi teszi ennyire népszerűvé. Választ akartam arra is találni miért tűnik leginkább ez sebezhetőnek. Valamint mit tudunk tenni ha megtörtént a baj, milyen lépéseket ajánlott és lehetséges megtenni. Mint mindegyik portálmotor ez is egyszerű webes admin felületen keresztül konfigurálható de ismerni szükséges a biztonsági teendőket és nem szabad magára hagyni, mindig figyelni kell a frissítéseket és lehetőség szerint minél gyorsabban feltenni.

Torma László: WordPress alapismeretek

Hasznos volt. Még sosem használtam Wordpresst (más CMS-eseket már igen) de ezt még sosem, és jó segítség volt ez a kezdeti lépésekhez.

julcseee P>!

Egy WordPress weboldalt ugyan nem kell gyakran etetni, és az is meglehetősen ritka, hogy összekarmolja a kanapé oldalát, azonban ugyanúgy folyamatos törődést igényel: gondoskodnunk kell a biztonsági frissítések telepítéséről, szükség szerint aktualizálni kell a tartalmakat, és ha visszatérő látogatókat szeretnénk, akkor rendszeresen közzé kell tegyünk friss bejegyzéseket. A rendszeres törődést azonban a WordPress is meghálálja: összehozhat közösségeket, sikeresebbé teheti vállalkozásunkat, és teret adhat önmagunk megvalósításának. Csak rajtunk múlik, hogy mit hozunk ki belőle.

julcseee P>!

A WordPress rendkívül nagy szabadságot biztosít az oldal megjelenésének kialakításában. Ez lehetővé teszi akár olyan oldal létrehozását is, amelyről még a leggyakorlottabb szem sem mondja meg első pillantásra, hogy a háttérben WordPress üzemel.

konyvolvaso >!

Itt egy várost kell kiválasztanunk a
velünk azonos időzónából, a tartózkodási helyünkkel egyező, vagy ahhoz legközelebbi földrajzi
nevekből, például Magyarország esetén Budapestet.