Robinson ​visszatér 8 csillagozás

Tony Wolf: Robinson visszatér

Az erdő lakói mind odagyűlnek Robinson, a világjáró hörcsög köré, hogy meghallgassák, mit mesél… Történetek kalandokról, rejtélyekről, varázslatokról. Ismét elmerülhetünk Tony Wolf csodálatos világában!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tony Wolf mesél

56 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634037538 · Fordította: Todero Anna · Illusztrálta: Tony Wolf

Tony Wolf: Robinson visszatér

Egy egy végtelenül cuki történet volt! *-* Főhősünk, Robinson számtalan kalandját élhetjük át az erdő állataival mi magunk is, miközben a hörcsög beavat minket hosszú utazásának részleteibe. Kalandozhatunk az egyiptomi piramisok és sírkamrák legmélyén, az indiai dzsungelben és még egy kalózok rejtette kincs helyét is megváltoztathatjuk! *-* A mese – Tony Wolf alkotásaihoz megszokottan – bűbájos, egy apró erdei csoda, ami tele van tisztasággal, jósággal és bájjal. Az illusztrációk gyönyörűek, és a néhol-néhol megengedett poén jó erőset csattan! ;) Elég csupán arra gondolnom, hogy a görkoripályán mindegyik állatka párnával védi a popóját az esésektől. ^^ Hát irtó cukiiiiiiiii! *-* A kötet plusz varázsa számomra azonban az illat volt, mely hihetetlenül erős, és a sok-sok évvel ezelőtt megjelent anime magazinok illatát szippanthattam ismét magamba! <3 *-*

Caledonia_Valley P

Pepe volt a neve, de amióta csak az eszét tudta, mindenki Robinsonnak hívta. Talán azért, mert már kicsi korában is folyton felfedező útra indult, aztán annak rendje és módja szerint mindig el is tévedt.

Caledonia_Valley P

Ha ünneplésről van szó, az erdő lakói nem sokat kéretik magukat!

Caledonia_Valley P

A görkoripályán időközben már megkezdődtek az első versenyek. A kismackó a barátjával, a vakonddal mérkőzött meg. Az aranyműves törpe pedig jókorát esett, amikor megpróbálta megelőzni a cukrász törpét.
– Még jó, hogy védőpárnát is kaptunk! – állapítja meg Szegfű, és megnyomkodja sajgó hátsó felét.