Zöld ​Íjász / Fekete Kanári: Az esküvői album 12 csillagozás

Tony Bedard – J. Torres – Judd Winick: Zöld Íjász / Fekete Kanári: Az esküvői album

117. KÖTET

ZÖLD ÍJÁSZ/FEKETE KANÁRI: ESKÜVŐI ALBUM

Eredeti megjelenés a Zöld Íjász 75. számában (2007 augusztus), a Fekete Kanári 14. számában (2007 szeptember-október), a Fekete Kanári: Esküvőszervezés 1. számában (2007 november) és a Zöld Íjász és Fekete Kanári Esküvői Különszámban (2007 november)

Miután évekig se veled se nélküled kapcsolatban éltek, Oliver Queen (Zöld íjász) végre megkérte szerelme, Dinah Lance (Fekete Kanári) kezét. De a házassághoz vezető út nem olyan könnyű, és a balszerencsés szerelmespárnak nehézségekkel kell megküzdeniük, mielőtt oltár elé állhatnának. Vajon megtalálják végre a boldogságot, vagy az életüket mindörökké beárnyékolják a múlt árnyai?

AMERIKAI IGAZSÁG LIGÁJA 75. SZÁM
Eredeti megjelenés: 1969 november

A saját helyét keresve Fekete Kanári új otthonra lel az Amerikai Igazság Ligájánál: és felfedezi a rokonlelket a Zöld Íjász nevű igazságosztóban.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: DC Comics Nagy Képregénygyűjtemény Eaglemoss Hungary

Zöld Íjász · Fekete Kanári (Dinah Laurel Lance)

Darth_Revan>!

Zöld Íjász – Fekete Kanári: Az esküvői album
Sok érdekes történetet sikerült itt egybegyűjteni. A Tegez után jobban megértettem Zöld íjászt és Fekete Kanárit is. Ebben a gyűjteményben szereplő történetek gyakorlatilag megelőzik az esküvőjüket, illetve főleg a készülődésről szól. Eleinte úgy hittem, nem fog érdekelni annyira, de tévedtem. A négy részes Élet Sinnle kifejezetten izgalmas és érdekes lett, egy jóféle csavarral a végén. A feszültség és a dráma főleg a 3-4. részeiben volt igazán erős. Ott letehetetlenné vált a sztori. Majd jött az esküvőszervezés, illetve maga az esküvő története, különszámokban. Sikerült összekürtölni a DC színe javát. Nem minden karaktert ismertem fel, de ez nem zavart, a vég elég grandiózus lett. Olliver és Dinah kapcsolata elég viharos. A köztük lévő különleges kötelék különleges. Egyfajta se veled, se nélküled kapcsolatot jelenít meg, amely aztán ráfordul a nem bírunk egymás nélkül élni szerelemre. A humoruk és a csipkelődésük kiforrott és vicces. Kifejezetten szórakoztató. Nincs túltolva, minden poén a helyén van.
Nagyon jó volt ez a kötet, nem hittem volna, hogy ennyire elégedett leszek vele. Ötös.

Razor P>!

Dinah Lance: Várj…!
Oliver Queen: Hű… A konyhában szeretnéd csinálni?
Dinah Lance: Nem. Nem. Várnunk kellene!
Oliver Queen: Hogy a konyhában csinálhassuk?
Dinah Lance: Mégis mi ez veled meg a konyhával?
Oliver Queen: Azt hittem, hogy szeretted ott csinálni. Tudod, legutóbb… Jesszus… Fogalmam sincs. Csak próbállak követni!
Dinah Lance: Nem. Úgy értem, nem kéne addig szeretkeznünk, amíg össze nem házasodunk.
Oliver Queen: Tényleg?
Dinah Lance: Igen.