Tilda ​mesés karácsonyi ötletei 5 csillagozás

Tone Finnanger: Tilda mesés karácsonyi ötletei

Csupa karácsonyváró ötletet vonultat fel ez az összeállítás, amellyel örömteli lesz az ünnepi készülődés és ajándékkészítés.
Tone Finnanger legújabb Tilda-kollekciójában bűbájos hóemberek, tündérek és angyalok állnak hadban, élükön a Mikulással, meg még jó néhány lakásszépítő dekorációval. Boldog, varrogatós karácsonyt mindenkinek!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tilda kreatív könyvek

Arena 2000, Budapest, 2010
48 oldal · ISBN: 9789639974210 · Fordította: Viertlné Kirtyán Beáta

Citrompor>!
Tone Finnanger: Tilda mesés karácsonyi ötletei

Valójában az egyik barátnőm kedvéért vettem ki a könyvtárból, aki, miután kapott egy varrógépet a szüleitől, Tilda babák készítésére adta a fejét. Nekem addig „misztikusan” hangzott a Tilda baba kifejezés, míg a kedvéért meg nem néztem egy-két oktató videót és nem láttam az ő elkészült műveit. Aranyos és bájos ez a kicsit furcsa – engem az arányai miatt nyomokban Tim Burton világának lényeire emlékeztető – figura és kompániája, ami komplett márkává nőtte ki magát az internet tanúsága szerint. Jópofa karácsonyi dekorációs ötletek vannak ebben a könyvben is – amik csak néhol lépik át a személyes giccs-határomat (ld. pl. üveggömbe ültetett hóemberek…). Összességében jó ki könyv, hasznos varrás-tippekkel, aminek a végén rájöhetünk, hogy nem is olyan nagy ördöngösség ezen jópofa dekorációk házi elkészítése.

lunakv81>!
Tone Finnanger: Tilda mesés karácsonyi ötletei

Jó kis könyv, használható ötletekkel :) Szeretem Tone Finnanger ötleteit :)