Rick ​and Morty 3. (Rick and Morty 3.) 24 csillagozás

Tom Fowler – Marc Ellerby – Ryan Hill – Pamela Ribon: Rick and Morty 3.

A Dan Harmon és Justin Roiland fergeteges humorú Rick és Morty animációs sorozatán alapuló képregény folytatódik!
Tarts Rick Sanchezzel, a gátlástalan zsenivel és ügyefogyott unokájával, Mortyval, ahogy őrült kalandjaik során az idő, a tér és az anatómia határait feszegetik. Ebben a kötetben Tom Fowler író csatlakozik CJ Cannon rajzolóhoz hogy egy háromrészes történetet meséljenek el hiányzó fejekről, galaxispusztító kenyérpirítókról és (természetesen) a mindent elbarmoló Jerryről.
Szintén olvasható a kötetben a „Ready Player Morty” Pamela Ribon írótól és Marc Ellerby rajzolótól, valamint egy őrületesen akciódús haláltorna-sztori Tom Fawlertől.
GYERE A VICCEKÉRT, MARADJ A SZÍVSZAGGATÓ KÖZÖNYÉRT.

Pesti Könyv, Budapest, 2019
128 oldal · puhatáblás · Illusztrálta: CJ Cannon, Marc Ellerby

Molymacska>!
Tom Fowler – Marc Ellerby – Ryan Hill – Pamela Ribon: Rick and Morty 3.

Én komolyan nem tudom, mi az istencsapását vártam ettől a képregénytől, hogy elolvastam. De egyfelől meg is kaptam, másfelől nem.
Szóval alapvetően Rick and Morty sztori, s ezen az se változtat, hogy filmekhez próbálták kötni a sztorit. A Ready, player Morty résznél megdobbant a szívem, majd le is állt egy pillanatra, amikor megláttam, hogy nincs olyantén kapcsolat a RPO és közte, mint szerettem volna. A másik két történet is érdekes volt,de sokkal érdekesebb maga a fandom jellege (hogy ezt egy film paródiájának szánják) mint maga a történet önmagában.
A beírás most jobb volt, kevesebb zavaró böff volt, és megpróbálták ezt is a szöveghez igazítani, így görllényebben ment az olvasás.
Nem volt rossz, csak nem én vagyok a célközönség. De nem volt rossz.

Szyszyyy I>!
Tom Fowler – Marc Ellerby – Ryan Hill – Pamela Ribon: Rick and Morty 3.

A három rész közül ez tetszett a legkevésbé.
Nekem valahogy túl kusza volt.

Lanti18>!
Tom Fowler – Marc Ellerby – Ryan Hill – Pamela Ribon: Rick and Morty 3.

Ez a szám kicsit gyengébbre sikerült, mint az előző kettő, azonban arra még mindig kiváló, hogy míg a következő évadot várjuk se maradjunk Rick és Morty nélkül.

Rick and Morty sorozat · Összehasonlítás